2007-10-25

Kolekcje ubrań

Vbis - kolekcje mody dla każdej kobiety
Kolekcja, którą przedstawiamy została podzielona na trzy grupy kolorystyczne: miejski szyk w jasnym odcieniu szarości, połączony z bladym różem; elegancki casual, bazujący na gamach naturalnych odcieni: złota, beżu i brązu oraz letni wieczór, czyli kontrastowe zestawienia bieli i czerni.
Kolekcja emanuje kobiecością, zarówno w stylu miejskim, jak i koktajlowo wieczorowym. Można w niej znaleźć przepiękne wieczorowe sukienki, stroje idealne do pracy oraz romantyczne ubrania, doskonałe na wiosenny spacer. Kolekcja tradycyjnie przeznaczona dla kobiet, które zawsze chcą wyglądać modnie, szykownie i elegancko, w której każda z pań będzie czuła się pięknie. Najmocniejszą stroną kolekcji są sukienki w interesującej, tajemniczej kolorystyce.
Pięknie prezentują się złote suknie, z leistych materiałów, a także casualowe spódnice doskonałe do pracy, zestawione z klasycznym prochowcem w kolorze jasnego brązu i beżu. Dla kobiet, które uwielbiają wiosenne spódnice w kwiaty, polecamy stylowe wzory z podwyższoną talią, inspirowane stylem lat 50.
To, co jednak najbardziej ciekawe w kolekcji, to fakt, że stroje są eleganckie i jednocześnie wygodne. Fasony nie krępują ruchów, podkreślają najpiękniejsze elementy kobiecej sylwetki, dodają jej gracji i lekkości. Wszystko doskonale prezentuje się ze stylowymi dodatkami oraz naturalnie ułożonymi włosami. Jeżeli marzysz o przemianie, koniecznie zapoznaj się z tą kobiecą i bardzo stylową kolekcją.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar