2011-11-08

Dodatki

Nowe trendy w kolekcji rajstop Gatta

Geometryczne desenie święcą triumfy w tym sezonie. Figury, które niegdyś kojarzyliśmy jedynie z lekcjami matematyki, teraz opanowały świat mody. Wzory mogą być kolorowe lub monochromatyczne. Ułożone w przemyślaną kompozycję doskonale pasują do każdej kreacji. Geometria będzie hitem tej jesieni i zimy. Dlatego pojawia się także w kolekcjach rajstop Gatta.


Paski, romby, koła i inne figury geometryczne to wzory rodem z lat 60. Teraz wracają do mody i łask fashionistek. Pojawiają się u największych projektantów i kreatorów, na każdym elemencie garderoby. Od kapeluszy czy butów, przez spódnice, na płaszczach kończąc. Gatta, która zawsze jest na bieżąco ze światowymi trendami, w swojej kolekcji na jesień i zimę 2011/2012 proponuje rajstopy bogato zdobione właśnie geometrycznymi wzorami.

„Geometria to hit tego sezonu. W kolekcji Gatta pojawiają się zarówno ostre kształty, jak i bardzo subtelne - owalne. Dostępne są wzory w rozmiarze XXL, a także te małe i delikatne. Niezwykle różnorodna jest także kolorystyka rajstop, od klasycznych czarnych po ekstrawaganckie, srebrne, mocno błyszczące ” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

W kolekcji Gatta królują koła, kwadraty, trapezy i trójkąty. Futurystyczne pomysły projektantów z lat 60. teraz realizowane są na rajstopach i można się nimi bawić dowoli. Są bowiem doskonałym dodatkiem do klasycznej i stonowanej stylizacji, ale także do tej odważnej. Kobiety, które lubią bawić się modą, mogą zdecydować się na ekstrawaganckie zestawienia i połączyć wzór geometryczny z innym deseniem. Rajstopy Gatta nadają każdemu look’owi wyrazistości i ostrości.

W kolekcji Gatta na jesień i zimę 2011/2012 znaleźć można wiele modeli rajstop, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające fashionistki. Geometryczne wzory na rajstopach w tym sezonie będą hitem i obowiązkowym dodatkiem w każdej kobiecej szafie.

Komentarze (2)

marttoolla (2011-11-09 11:01:03)
super
gatta zawsze miala super jakosc i wzornictwo! zapewne nabędę!
sylvana (2011-11-08 21:34:44)
kupuję na 100%
też chcę mieć nogi do  n i e b a 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar