2011-11-03

CIEKAWOSTKI

Wkręć się w Urban Vinyle

Tagi: kampania


Vinylowe potworki opanowują świat. A Ty? Ile ich już zebrałeś?

Designers Toys, zwane także Urban Vinyls, w Polsce określane również mianem „zabawek dla dorosłych” to gadżeciarskie figurki, które opanowały świat. Produkowane są w limitowanych edycjach oraz ilościach, co sprawia, że są prawdziwą gratką dla kolekcjonerów. Coraz więcej osób zaczyna się interesować tymi niegrzecznymi potworkami. Nadszedł czas by uwolnić Vinyla!


Pierwszy Vinyl powstał w 1997 roku, zaprojektował go Michael Lau. Do Polski trafiły w 2006 roku i podbiły serca designerów. Niestety, ich cena nie jest niska.

Dzięki Hoop Coli możecie dołączyć do grona kolekcjonerów Vinyli. Akcja „Odkręć się na Vinyla” może być początkiem Waszej własnej kolekcji prześmiesznych potworków.
Przedstawiamy rodzinę Urban Vinyli.


Być może mieliście okazję zobaczyć jednego z Vinyli w Waszym mieście – Hoop Cola uwolniła Vinyle i postawiła je tam, gdzie nikt nie spodziewał się tych sympatycznych gadżetów – na ulicy, pod wiatą przystankową czy przy kawiarni.

Teraz małe Urban Vinyle mogą wskoczyć do każdej kieszeni.

Hoop Cola stworzyła nową modę. Dzięki akcji trwającej do 13 listopada 2011, AS, CMOK, HOPEL, LOL, OCZKO, OGNIK, OKI oraz PĘKACZ mogą być Wasi. Wystarczy kupić Hoop Colę, zebrać 4 nakrętki, a następnie wymienić je w najbliższym Kolporterze na któregoś z zabawnych stworów. Będą idealnie prezentować się na półce i być może zachęcą Was do stworzenia własnego Vinyla. Swoje Urban Vinyle zaprojektowali w celach charytatywnych m.in. Tomasz Jacyków, Natasza Urbańska, Jolanta Fraszyńska oraz Ryszard Kalisz.

Komentarze (2)

wDtFXSygmUBbXjtnldG (2012-07-20 08:49:54)
woYcgKBBWbUtwsYu
It's a pleasure to find someone who can think so celalry
sylvana (2011-11-20 15:57:17)
śmieszne,poczciwe jak kiedyś...Miś Uszatek
Teraz to już inna bajka.Nie ta, co za mojego dzieciństwa
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar