2011-10-29

Dodatki

Kolekcja rajstop Bye Cellulite od Gatty

Jesienią i zimą wszystkie miłośniczki spódnic, sukienek, a także krótkich spodenek sięgają po rajstopy. Najczęściej te klasyczne, gładkie i kryjące. Wysmuklają nogi, są zmysłowe, a przy okazji mogą jeszcze działać na naszą korzyść. Bowiem najnowszy produkt marki Gatta - rajstopy „Bye Cellulite” oprócz tego, że świetnie wyglądają na nogach, dodatkowo mogą pomagać nam zwalczać zmorę większości kobiet – cellulit.


Rajstopy wracają do kobiecych łask zawsze, kiedy za oknem robi się chłodniej. Nie chcąc rezygnować ze swoich ulubionych i chętnie noszonych latem spódnic, tunik czy sukienek panie wybierają grubsze rajstopy, by nie przechodzić całej jesieni i zimy w mniej kobiecych spodniach. Czasami sięgają po modele wzorzyste, kolorowe, jednak najczęściej zupełnie gładkie, klasyczne, które można dowolnie łączyć z każdym elementem garderoby. Kobiety przeważnie wybierają stonowaną kolorystykę, tak by rajstopy były jedynie tłem do pięknej stylizacji.

„Gatta zdecydowała się wprowadzić zupełnie innowacyjny produkt, który nie tylko pięknie wygląda na nogach, ale także każdego dnia pomaga zwalczać cellulit. Kolekcja Bye Cellulite łączy w sobie najnowsze technologie, wysoką jakość materiałów i kobiecy design. To całkowita nowość na polskim rynku: łączymy przyjemne z pożytecznym” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

W kolekcji Gatta „Bye Cellulite” dostępne są cztery podstawowe barwy rajstop: czarny, beżowy (sierra), grafitowy i szary (fumo). Dzięki takiej kolorystyce można je dopasować do każdej stylizacji. Wszystkie rajstopy Gatty zwalczające cellulit występują w grubości 50 DEN, czyli są mocno kryjące. Noszone jesienią i zimą nie tylko pomagają pozbyć się cellulitu, ale także chronią nas przed chłodem.

Cellulit to trudny przeciwnik, z którym zmaga się prawie każda kobieta. Gatta postanowiła pomóc paniom w tej walce. Nowe modele z kolekcji „Bye Cellulite” to nie tylko bardzo praktyczny, ale także niezwykle modny dodatek. Pierwsze efekty stosowania produktu można zaobserwować na udach, biodrach i w okolicach brzucha już po czterech tygodniach intensywnego stosowania. Rajstopy „Bye Cellulite” to element garderoby, który w tym sezonie powinien się pojawić w każdej kobiecej szafie. Nie dość, że pięknie prezentuje się na nogach, to dodatkowo je wyszczupla i pomaga zwalczać uciążliwy cellulit.

Rajstopy dostępne są we wszystkich salonach marki Gatta na terenie całego kraju. Ich cena to 28,90 zł.

Komentarze (1)

pscolka (2011-10-30 14:31:49)
Wow
Kiedyś na pewno się na nie skuszę. Opis rewelacyjny. Ciekawe czy rzeczywiście skuteczne?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar