2011-10-22

WARTO WIEDZIEĆ

Gra Miejska Zwalcznude.pl w Śródmieściu gdzie jest Święty Mikołaj

Tagi: gry
Stało się coś przerażającego: już niedługo Boże Narodzenie, a Święty Mikołaj zaginął! Kto rozda dzieciom prezenty? Rozpoczynamy wielkie poszukiwania Świętego Mikołaja.


W poprzednich odsłonach Gry uczestnicy byli rekrutami, którzy próbowali ocalić naszą planetę przed zagładą ekologiczną lub też walczyli o zdobycie paszportu do Lądka w klimatach PRL-u.  Tym razem dzieciaki wraz z opiekunami będą szukać Św. Mikołaja. Drużyna poszukiwaczy, która zdobędzie największą ilość punktów i odnajdzie zaginionego, wygrywa wspaniałe nagrody. Szansę ma każdy, kto ukończył 4 lata.

Gry miejskie to ciekawy sposób na spędzenie czasu: rodzinna zabawa, gwarantowana rozrywka i okazja na rozwijanie twórczego myślenia. Odszukując na mapie kolejne punkty, rozwiązujecie kolejne zadania i próbujecie rozgromić przeciwników. A nic nie dodaje takiego smaczku jak rywalizacja! Dlatego, jeśli lubicie spędzać czas w rodzinnym gronie w niekonwencjonalny sposób, a przy okazji wygrać fantastyczne nagrody, ta gra jest dla Was!

Start Gry
Sobota, 19 listopada, godz. 11:00 (rejestracja zaczyna się o 10.30)
Rejestracja obowiązkowa. Ilość miejsc jest ograniczona.

Komentarze (1)

trip-troper (2011-10-26 23:08:39)
zwalczam nudę grami miejskimi
brałem udział w jednej warszawskiej, teraz chętnie wyekwipuję mojego synka :) http://www.facebook.com/urbangames
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar