2011-10-14

Włosy

Gdzie polskie Gwiazdy przedłużają włosy

Klinika Handsome Men założona w roku 1991 przez Ryszarda Gzelę, specjalizuje się profesjonalnych zabiegach mających na celu uzupełnianie powstałych na skórze głowy ubytków włosowych, zagęszczanie jak również przedłużanie włosów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt otrzymanych przez Klinikę licznych nagród i wyróżnień, w tym między innymi prestiżowej nagrody Polish Exclusive 2010, będącej potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości świadczonych w Klinice usług. Z tego względu z pomocy Kliniki Włosa Handsome Men korzysta corocznie wiele osób, w tym także osoby publiczne oraz znane i cenione gwiazdy takie jak Danuta Błażejczyk, Tatiana Sosna Sarno, Michał Kruk czy Dariusz Kordek. A jakie jest ich zdanie o świadczonych w Klinice Hansdsome Men zabiegach uzupełniania, przedłużania i zagęszczania włosów?

 
Magdalena Różczka – aktorka
„W filmie ‘Lejdis’ zagrałam Monikę, która ma piękne, gęste i zadbane włosy. Udało się to dzięki włosom Handsome Men, które są po prostu genialne! Same się układają, są bardzo wytrzymałe, wygodne, a przede wszystkim cudownie naturalne w wyglądzie i dotyku! Polecam wszystkim, dziękuję z całych sił!”

Tatiana Sosna Sarno – aktorka
„Panie Ryszardzie (założyciel i właściciel Kliniki – Ryszard Gzela) wielkie gratulacje! To genialny, niezwykle trafiony sposób na wspaniałą fryzurę i jednocześnie pozbycie się wszystkich kompleksów dotyczących tematu włosów! Artyści wiedzą to najlepiej! Zawsze powinni dobrze wyglądać! Jaka to ulga, kiedy fryzura to tylko moment i jest…  - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Jest pan „Czarodziejem z Kliniki Handsome Men” panie Ryszardzie, a praca z panem dodaje radości życia i energii na długo… Dziękuję.”

Dariusz Kordek – Aktor
„Pan Ryszard Gzela jest cudotwórcą i najwyższej klasy rzemieślnikiem w jednym. Jego profesjonalizm jest porażający, a entuzjazm zaraźliwy. Nie sposób nie ulec. Kiedy jednak za namową przyjaciela pierwszy raz pojawiłem się w Klinice Handsome Men nie byłem przekonany do tak moim zdaniem nie męskiego rozwiązania mojego „małego problemu z fryzurą”. Po montażu nowych włosów różnica w wyglądzie mojej głowy była jednak tak znacząca, a komfort używania tak wysoki, że dziś gorąco polecam to rozwiązanie jako skuteczne i pozytywnie wpływające na dobre samopoczucie i pewność siebie! Polecam!”

Michał Kruk – Aktor
„Nie znajduję słów jakimi mógłbym opisać to co stało się z moją głową w przeciągu zaledwie kilku minut!!! Kilka minut, a przecież problem łysienia to problem kilku lat. Tego problemu już nie ma. Jestem aktorem nie muszę więc tłumaczyć, czym jest dla mnie mój wizerunek… Cieszę się, że na początku mojej drogi zawodowej ten problem mam „z głowy”. Dziękuję panie Ryszardzie.”

Chociaż problem nadmiernej utraty włosów jest dolegliwością uznawaną powszechnie za wstydliwą, to jednak nieporównywalne z żadnymi innymi, efekty zabiegów przeprowadzanych w Klinice Włosa Handsome Men Ryszarda Gzeli, są wystarczającym argumentem do tego, aby zarówno osoby publiczne, znane gwiazdy oraz lekarze, jak i inni pacjenci wyrażali o niej niezwykle pochlebne zdanie zachęcając tym samym do skorzystania z jej usług wszystkie inne osoby, które doświadczyły dolegliwości łysienia.

 
www.handsomemen.pl


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar