2011-10-14

Pielęgnacja ciała

Jarmark produktów eko i life stylowych Planeta Dziecko

Zapraszamy na III edycję jarmarku produktów eko i life-stylowych „Planeta Dziecko”. Podczas jarmarku będzie można nabyć chusty do noszenia dziecka, pieluszki ekologiczne, ekologiczne kosmetyki, buciki, stylowe kocyki-rożki, duńskie ubranka z owczej wełny, piękne, drewniane zabawki i inne ręcznie robione cudeńka. Zostaną na nim zaprezentowane produkty ręcznie wykonane, naturalne, unikatowe, posiadające ekologiczne certyfikaty, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas tej imprezy.


 

Impreza ta będzie okazją do wzięcia udziału w darmowych warsztatach, wśród których m.in: warsztaty chustowe (o noszeniu dziecka w chuście), Baby led Weaning (o karmieniu niemowląt i małych dzieci pokarmami stałymi w zgodzie z ich naturą i rozwojem), ekologiczne pieluchowanie (o zdrowiu, ekonomice i łatwości wielopieluszkowania od A do Z). Ponadto odbędą się także warsztaty z masażu Shantala, zajęcia dla dzieci (dekorowanie pierniczków, przygotowywanie własnych nadruków na koszulki, oraz wiele ciekawych innych propozycji dla dużych i małych). Na jarmarku będzie można skorzystać z darmowych porad dietetyczki i stylistki, które doradzą, jak zadbać o siebie w ciąży i po urodzeniu dziecka.

Pełen harmonogram warsztatów będzie wkrótce dostępny.

Podczas jarmarku możliwość zakupu ciekawych fantów wystawionych na sprzedaż przez znanych rodziców. Środki z zakupu przeznaczone zostaną na dożywianie dzieci.

Zapraszamy na III edycję jarmarku produktów eko i life-stylowych „Planeta Dziecko”.

Termin III spotkania: 15 - 16 października 2011 godz. 10:00 – 16:00,
Miejsce: 1500m2, ul. Solec 18, Warszawa.


Na jarmark oraz warsztaty wstęp wolny!!!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar