2011-10-13

Kolekcje ubrań

Wszystkie odcienie czerni w RESERVED

Czerń w tym roku na dobre przymierzyła się do jesiennej szafy. Uniwersalna i sprawdzona w wielu sytuacjach. Nie bez powodu ma wiele zagorzałych zwolenniczek. Czerń gościła na wybiegach najciekawszych jesiennych pokazów. Nie mogło jej zabraknąć w kolekcji RESERVED na nadchodzący sezon.


Czerń, to kolor tajemniczy i fascynujący. Jej atutem jest to, że pomimo zmieniających się trendów zawsze pozostaje w tendencjach.  Symbolizuje zdecydowanie i niezależność, a dzięki swojej niezaprzeczalnej elegancji jest odpowiednia na wiele różnych okazji. Często uważana za kolor awangardowy, choć klasyczna "mała czarna" to element obowiązkowy w szafie każdej kobiety.

Czerń, to także symbol mody uniwersalnej, niezobowiązanej żadnym kanonem. Świetnie odnajduje się w każdym stylu: biznesowym, eleganckim, casual i glamour. Ubrania w kolorze czarnym nigdy nie wychodzą z mody, dlatego tej jesieni, RESERVED proponuje kolekcję ubrań o charakterze uniwersalnym właśnie w czarnej tonacji. Linia złożona z różnych elementów garderoby i akcesoriów, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Czarny dwurzędowy płaszcz idealny, aby się w nim ukryć daje poczucie bezpieczeństwa. Czarna spódnica ozdobiona cekinami natychmiast nabiera wieczorowego charakteru. Jeśli dodamy do niej czarną skórzaną kurtkę i legginsy otrzymamy zdecydowany rockowy look. Dodatkowo czerń z powodzeniem łączy się z innymi kolorami i może stanowić bezpieczny punkt wyjścia do eksperymentów z kolorem. Z bielą tworzy intrygujący kontrast przeciwieństw, a z czerwienią zmysłowo elektryzuje.

Kolekcja RESERVED w tonacji czerni pozwala stworzyć bazę wielu modnych lookow stanowiących ponadczasową inwestycję, która  zapewni to, co naprawdę niezbędne w jesienne słoty: szyk, wygodę i dobre samopoczucie.

Komentarze (1)

wodniczka (2011-10-23 19:55:43)
Wszystkie odcienie czerni w RESERVED
Witam Fason ciekawy ale wolałabym w innym kolorze.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar