2011-10-01

Kolekcje ubrań

Luksusowa linia odzieżowa RINA COSSACK

RINA COSSACK to luksusowa linia odzieżowa, stworzona przez Justynę Żmijewską, absolwentkę Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

"Emerald Mist"

Kolekcja marki RINA COSSACK na sezon Jesień/Zima 2011 to kontynuacja niezwykłych połączeń kolorów, które stają się znakiem rozpoznawczym projektantki. Powrót do klasycznej a zarazem nowoczesnej elegancji dzięki użyciu najszlachetniejszych i najdoskonalszych tkanin. Miękkie kaszmiry, wełny oraz delikatne jedwabne muśliny to definicja współczesnego luksusu.Projektantka tworząc kolekcję inspirowała się niezwykłymi kolorami oceanicznej głębi i blaskiem szlachetnych kamieni takich jak szmaragdy, szafiry czy topazy. Ciemny turkus morskich głębin, czerń, granat na zasadzie kontrastu wydobywają intensywność szlachetnej barwy miodu oraz rudości. Piaskowy beż to z kolei doskonałe tło dla zdecydowanej, intensywnej zieleni. Płynne linie wody znalazły odzwierciedlenie w kroju zwiewnych, jedwabnych kreacji - momentami transparentnych jak mgła. Nawet wełniane sukno w rękach utalentowanej projektantki nabrało niezwykłej lekkości i kształtu fal.

Paleta barw zaczerpnięta z natury doskonale otula kobiecą sylwetkę tworząc indywidualny styl. Podkreśla i wydobywa charakter każdej z pań.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar