2011-09-30

Zakończone

Konkurs z firmą Vissavi

Należysz do kobiet, które kochają elegancko wyglądać i nie wyobrażają sobie garderoby bez szykownych sukienek? Zapoznałaś się z galerią firmy Vissavi na naszym portalu i spodobało Ci się kilka sukienek z ich kolekcji? Jeżeli tak, weź udział w naszym konkursie, a może uda Ci się wygrać odzież z kolekcji Vissavi.

Co należy zrobić?

Wejdź na stronę www.vissavi.pl w dział "Kolekcja" i zapoznaj się z przepięknymi i eleganckimi sukienkami Vissavi, wybierz jedną, która najbardziej do Ciebie pasuje, krótko uzasadnij swój wybór. Dodatkowo napisz hasło reklamujące Kolekcję Vissavi Jesień-Zima 2011/2012.

Swoją pracę zamieść na naszym FORUM w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs z firmą Vissavi.


Co można wygrać?

Do wygrania odzież z kolekcji Vissavi.Konkurs trwa od 30 września 2011 do 31 października 2011.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs z firmą Vissavi” (zwany dalej „Konkursem”).
2. Regulamin ("Regulamin") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 30.09.2011 do 31.10.2011 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

§ 2 Udział w Konkursie

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

Zadanie konkursowe: Wejdź na stronę www.vissavi.pl w dział "Kolekcja" i zapoznaj się z przepięknymi i eleganckimi sukienkami Vissavi, wybierz jedną, która najbardziej do Ciebie pasuje, krótko uzasadnij swój wybór. Dodatkowo napisz hasło reklamujące Kolekcję Vissavi Jesień-Zima 2011/2012.
Swoją pracę zamieść na naszym FORUM w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs z firmą Vissavi.   

Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.

6. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje posty na FORUM.
Prace należy wysyłać tak, aby wpłynął on na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

Zwycięzcom Konkursu zostanie osoba, które zamieściła najciekawszy post.
Do zwycięzców Konkursu Organizatow wyśle informację o otrzymaniu prawa do nagrody, na adres email, z którego nadesłano zgłoszenie konkursowe.

Nagrody, o których mowa w ust. 1, zostaną wysłane zwycięzcom przez sponsora za pośrednictwem poczty polskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu. Adres należy przesłać najpóźniej w ciągu 7 dni od otrzymania maile informującego o wygranej.  

Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie forum udziewczyn.pl i portalu udziewczyn.pl.

Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 6 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu;

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 7 Postanowienia Końcowe

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 30 września 2011 r.

Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.

Komentarze (15)

Redakcja (2011-11-16 19:30:54)
wyniki
Kochani!!! Wyniki Konkursu jeszcze dzisiaj na naszym portalu
agnes (2011-11-16 07:48:00)
pytanie
kiedy wyniki??
Redakcja (2011-11-07 13:26:19)
konkurs
Kochani nie tutaj zamieszczamy odpowiedzi konkursowe, tak jak jest napisane w treści konkursu: "Swoją pracę zamieść na naszym FORUM w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs z firmą Vissavi. " Pozdrawiamy:)
drukareczka (2011-10-31 13:43:04)
Sukienka nr 23
Wybieram sukienkę nr 23, ponieważ zdecydowanie najbardziej odzwierciedla moją osobowość. Beżowy kolor wspaniale współgra z moim charakterem, cenię sobie bowiem ład, spokój i harmonię. Uważam, że ze względu na barwę ta sukienka cudownie sprawdziłaby się na poważnych przyjęciach, a w towarzystwie ciemnej marynarki także w pracy. Delikatne koronkowe zdobienia podkreślają kobiecość, wrażliwość, które tak lubię akcentować, a także wprowadzają lekko romantyczny nastrój, sprawiając, że sukienka doskonale nadaje się także na kolację czy spacer we dwoje. Atmosferę na pewno podgrzeje zalotne rozcięcie przy dekolcie. Podoba mi się to, że sukienka jest dość krótka, idealna dla młodych, odważnych kobiet jak ja! Dzięki temu wraz z mocną biżuterią i dodatkami świetnie sprawdzi się na niejednej nieformalnej imprezie, typu sylwestrowa prywatka u znajomych. Ta sukienka to po prostu cała ja -  z jednej strony spokojna, z drugiej czasem szalona i odważna. Uważam, że ważne jest, abyśmy nosili ubrania, które pasują do nas samych, bo tylko w nich możemy czuć się w 100% komfortowo! I pozwolić, by inni ludzie także to dostrzegli! Hasło: "Kolekcja Vissavi Jesień-Zima 2011/2012 - Kobieca w każdej sytuacji"
asiakali (2011-10-30 15:49:35)
sukienka nr 45
Przepiękna ,niepowtarzalna sukienka. Urzekły mnie jej wzory, ostatnio mam słabość do wszystkich ciuszków we wzorki. Noszę spódniczkę we wzory i tuniko-sukienkę. Ta sukienka jest bardziej elegancka i z przyjmnością widziałabym ją w moje szafie. Wyglądałabym w niej bosko. To byłaby sukienka na specjalne okazje.
Gosia (2011-10-25 11:47:13)
Sukienka czerwona Vissavi 3
Czerwień sukienki, którą wybałam nie tylko podkreśli walory mojej urody, ale sprawi, że wszystkie napotkane kobiety będą zazdrościły mi tej sukienki. Model podkreśla figurę i dodaje szyku i elegancji.  Dodatki, które zdobią sukienkę sprawiają, że nie tylko przyciąga  spojrzenia mężczyzn ale także uwodzi. Jest wprost uszyta dla mnie ;)
Miruška (2011-10-20 19:57:48)
DRESSES Nr. 21
 very simply, sexy, beautiful and for me the best. I think you can use everywhere, for everythink and you will be still fashion woman :-D
sylvana (2011-10-16 10:57:10)
Gdy witam,to rozkwitam :)))
Najbardziej pasująca do mnie jest propozycja nr 30/52 Faworytka moja,bo jestem....sentymentalna(a dla mnie,nie ma bardziej wymownego koloru,od fioletowego właśnie) Cenię:unikatowość,eteryczność i...zapach fiołków najbardziej na świecie.Fioletowy kolor przypomina mi też,moją mamę z dzieciństwa,którą...się z czasem sama stałam.Ona zawsze nosiła sukienki,kapelusze i słomkowe torebki-koszyki.Taką ja zapamiętałam:w fioletach,lilach,purpurach i bursztynowych koralach.Osobiście,dzisiaj wystarczy mi namiastka fioletu,w propozycji kolekcji Vissavi jesień-zima 2011/2012 Hasło:''Gdy z kolekcją Vissavi,nowy sezon witam-jesienią i zimą pięknie rozkwitam'' :)))
paula16_91@wp.pl (2011-10-15 20:19:40)
nr 44
Wybrałam nr.44 ponieważ ma ciekawy wzór, marszczenia, asymetria, elegancja a zarazem wygoda, strój na kazdą okazję! Tajemniczy a zarazem ciekawy! Podkreśla szyję, co doceni niejedna kobieta. Strój ten pozwoli Paniom czuć sie swobodnie np. w moim przypadku jako karmiącej matce mogę pozwolić sobie na wszystko:D
bryka100@vp.pl (2011-10-14 22:03:37)
sukienka 18
Wybieram tę sukienkę ponieważ jest oryginalna pod każdym względem , ma ciekawe szycie i kolory w dodatku  pasuje do mojego charakteru. Uważam że podkreśliła by moją osobowość przez co stała bym się bardziej wyrazistą osobą.  
Strona komentarzy 1 z 2
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar