2011-09-28

Desery

Nowe smaki owsianek COŚ NA ZĄB firmy Kupiec

Gama znanych i lubianych owsianek „Coś na ząb” firmy Kupiec powiększyła się o trzy, zupełnie nowe smaki. Poza dostępnymi do tej pory owsiankami z truskawkami, z gruszkami i ze śliwkami, na rynku pojawiły się: owsianka z jabłkiem i bananem, z karmelem oraz z maliną i żurawiną.


 
Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Jednak wiele osób z niego rezygnuje, z powodu pośpiechu i braku czasu na przygotowanie czegoś zdrowego, smacznego i wartościowego. Łatwo wtedy skusić się na niezdrową przegryzkę. Firma Kupiec znalazła doskonałe rozwiązanie tego problemu. Produkty z linii „Coś na ząb” to szybka (gotowa w trzy minuty!), ale przy tym zdrowa i smaczna alternatywa. Od niedawna dostępna łącznie aż w 6 smakach.

Owsianki doskonale sprawdzą się jako pełnowartościowe i pożywne śniadanie. Do wyboru jest 6 smaków, w tym trzy zupełnie nowe, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Można je przygotować w trzy minuty. Zawierają w swoim składzie węglowodany i białko, które dodadzą energii na cały dzień. Jest to nie tylko propozycja dla zabieganych i żyjących w ciągłym pośpiechu bizneswoman, ale także idealne rozwiązanie na wycieczki i wyjazdy, gdzie nie zawsze istnienie możliwość przygotowania tradycyjnych, czasochłonnych posiłków. Owsianki „Coś na ząb” firmy Kupiec sprawdzą się doskonale w każdych warunkach – są szybkie, smaczne, poręczne, a przy tym zdrowe.

Nowoczesny design opakowania produktów z linii „Coś na Ząb” i doskonały smak sprawiają, że po produkty te chętnie sięgają ludzie w każdym wieku, którzy dbają o swoje zdrowie, a nie chcą rezygnować z wygody korzystania z szybkich posiłków.

Owsianki z linii „Coś na ząb” firmy Kupiec dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: ok.1,40 zł
Producent: Kupiec


 

Komentarze (1)

kokoszka (2011-09-29 23:59:33)
jajko zniosłam :)
Jak spróbowałam tej z żurawina i malinami. Pychota połaczenie, super smakuje, najadam się, szybko, sprawnie, bajkaaaa. No i wreszcie w każdym markecie są. Superr
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar