2011-09-26

Zakończone

Konkurs z firmą Pharmena

Masz cerę problemową? Szukasz kosmetyków, które idealnie o nią zadbają? Weź udział w naszym konkursie, a masz szanse na wygranie kosmetyków przeznaczonych do kłopotliwej cery.Co należy zrobić?

Twoja najlepsza przyjaciółka ma cerę trądzikową, z którą ma mnóstwo problemów. Sama już nie wie jak ma sobie z nią radzić, więc prosi Cię o radę. Napisz co byś doradziła swojej przyjaciółce, aby jej pomóc w pielęgnacji cery trądzikowej.  

Swoje rady zamieść w komentarzach pod konkursem, a następnie wyślij maila na adres Agnieszka@udziewczyn.pl, w którym wskażesz swój komentarz i przyślesz dane adresowe.Co można wygrać?

Do wygrania 5 zestawów preparatów (krem matujący, tonik, żel przeciwtrądzikowy i płyn myjący).Udziel dobrej rady, a nagrody będą Twoje.

Konkurs trwa od 26 września 2011 do 31 października 2011.
Firma PHARMENA proponuje innowacyjną linie kosmetyków przeznaczoną do pielęgnacji ciała i skóry ze skłonnością do trądziku pospolitego i cery naczynkowej.

Preparaty chronią przed powstawaniem zmian trądzikowych. Pozostawiają skórę w doskonałej kondycji, nie powodują podrażnień i nie wysuszają.
www.accos.plREGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs z firmą Pharmena” (zwany dalej „Konkursem”).
2. Regulamin ("Regulamin") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 26.09.2011 do 31.10.2011 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

§ 2 Udział w Konkursie

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

Zadanie konkursowe: Twoja najlepsza przyjaciółka ma cerę trądzikową, z którą ma mnóstwo problemów. Sama już nie wie jak ma sobie z nią radzić, więc prosi Cię o radę. Napisz co byś doradziła swojej przyjaciółce, aby jej pomóc w pielęgnacji cery trądzikowej.  
Swoje rady zamieść w komentarzach pod konkursem, a następnie wyślij maila na adres Agnieszka@udziewczyn.pl, w którym wskażesz swój komentarz i przyślesz dane adresowe.

Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.

6. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje opisy w komenatrzach pod konkursem.
Prace należy wysyłać tak, aby wpłynął on na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

Zwycięzcami Konkursu zostaną 2 osoby, które zamieściły najciekawsze posty.
Do zwycięzców Konkursu Organizatow wyśle informację o otrzymaniu prawa do nagrody, na adres email, z którego nadesłano zgłoszenie konkursowe.

Nagrody, o których mowa w ust. 1, zostaną wysłane zwycięzcom przez sponsora za pośrednictwem poczty polskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu. Adres należy przesłać najpóźniej w ciągu 7 dni od otrzymania maile informującego o wygranej.  

Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie forum udziewczyn.pl

Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 6 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu;

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 7 Postanowienia Końcowe

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 26 września 2011 r.

Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.

Komentarze (24)

Maja (2011-10-31 22:12:06)
porada
 Moja pani od chemii powiedziała kiedyś, że na cerę trądzikową najlepsze jest szare mydło. Może warto spróbować.
Martyna (2011-10-29 22:10:39)
polecam
Jedną z podstawowych form kosmetyków stosowanych w przypadku cery trądzikowej są preparaty do jej oczyszczania zawierające łagodne związki powierzchniowo-czynne. Szczególnie polecane są produkty w postaci żeli lub pianek. Dobrze się pienią, są wydajne, efektywnie oczyszczają z brudu i co istotne - nie zawierają substancji o działaniu natłuszczającym. Ważnym preparatem stosowanym podczas zabiegów pielęgnacyjnych jest tonik kosmetyczny. Należy wybierać te o działaniu odkażającym i ściągającym. Powinno się regularnie oczyszczać twarz mydłem lub emulsją w połączeniu z ciepłą wodą. Osoby z trądzikiem muszą dbać o swoją dietę, wyeliminować z niej słodycze, orzechy i wszelkie tłuszcze. Zdrowe dla naszej cery jest przebywanie na dworze i korzystanie ze słońca jak najwięcej. Ważnym elementem dbałości o skórę łojotokową staje się odpowiednio dobrany preparat pielęgnacyjny. Polecane są kosmetyki nawilżające o małej zawartości tłuszczów naturalnych, szczególnie olejów roślinnych, które powinny być zastąpione przez mniej tłuste i bardziej funkcjonalne surowce. Szczególnie polecana jest maseczka ogórkowa. Do jej wykonania potrzebujemy: ogórka, sok z cytryny, miód oraz oliwę z oliwek. Ogórka należy zetrzeć na tarce, a następnie przełożyć do miseczki. Później wystarczy dodać do niej trzy łyżki miodu, dwie łyżki oliwy z oliwek oraz łyżeczkę soku z cytryny. Do takiego typu skóry polecam : 1. Krem peelingujący, I stopień złuszczenia, Pharmaceris T, cena: ok. 39 zł / 50 ml. 2. Chronoaktywny krem zwalczający niedoskonałości na noc, Vichy, cena: ok: 70 zł / 50 ml. 3. Krem eliminujący zmiany trądzikowe o podwójnym działaniu, La Roche Posay, cena: ok. 49 zł / 40 ml. 4. Krem nawilżająco - matujący, Eucerin, cena: ok. 50 zł / 50 ml.
Ewelina 89 (2011-10-29 14:03:00)
Porada od serca
Nie rób już smutnej miny, na Twój problem zaradzimy. Przyjaciółko moja droga, trądzik to żadna wygoda. Sama się z trądzikiem długo męczyłam, mimo tego cerę skutecznie wyleczyłam. Na efekty wprawdzie długo trzeba czekać, ale lepiej działać, niż narzekać. Udzielę Ci wielu pomocnych w leczeniu cery rad ich skuteczność jest sprawdzone od wielu lat. Specjalista w leczeniu ważny jest szczególnie, wyleczy i zapobiegnie nawrotowi problemu powtórnie. Tak, więc dermatolog niezbędnym się okaże, wesprze, poradzi, odpowiednie leki wskaże. To podstawa Twojego leczenia. Wskazówki dermatologa są najważniejsze bez wątpienia. Jeśli leczenie ma być skuteczne, potrzebne będą produkty apteczne. Antybakteryjne kosmetyki zakupimy. Wkrótce inny będzie wyraz Twojej miny. Świeżość twarzy i blask w oczach, zero pryszczy, po kłopotach. Rano, wieczorem istotne jest twarzy oczyszczanie, jak mycie skóry żelem, tonizowanie. Zdrowa dieta też ma znaczenie. Znacznie przyspieszy trądziku wyleczenie. Dietę zaraz ułożymy. To co trzeba zakupimy. Kasza, owoce i warzywa, nasiona, chude mięso i oliwa, dużo wody, dużo ziółek, zero soli, słodkich bułek. To podstawa Twego menu, skuteczna w pryszczy unicestwieniu. Ruch ważny jest niezmiernie. Wykorzystaj jego siłę nie czekając biernie. Krew pobudzisz i dotlenisz. Wygląd skóry całkiem zmienisz. Stres też szkodzi Twojej skórze. Pomóż zatem swej naturze. Może joga, medytacje, oddychanie, afirmacje. Istnieją jednak pewne metody niebezpieczne dla Twojej urody. Wśród nich prym wiedzie wszelkie wyciskanie, co skutkuje jedynie większym zapalnym stanem. Opalanie to błąd wielki. Może przysporzyć kolejne skórne rozsterki. Najpierw cerę lekko Ci przysuszy, później większy łojtok wzruszy. Więcej pryszczy Ci przysporzy, ten sam efekt spirytus stworzy. Szkodzące jest też działanie peelingu drobnoziarnistego. W trądziku najlepiej używać produktu enzymatycznego. Dobrze zapamiętaj moja droga, te metody to w leczeniu tylko przeszkoda. Jeśli nie chcesz mieć na twarzy pryszczy powtórnie, unikaj tych metod kochana szczególnie. Domowe sposoby na trądzik są rozmaite. Niektóre daja efekty wręcz niesamowite. Zewnętrznie maseczki z glinki i drożdzy maja uznanie, wewnętrznie napojów ze sparzonych drożdzy i herbatki z bratka popijanie. Domowe sposoby nie są konieczne, ale nie zaszkodzą, są bezpieczne. Stosując się do moich rad wyleczysz trądzik skutecznie, efekty zobaczysz wkrótce i leczenie nie będzie już trwało wiecznie.
Agnieszka (2011-10-28 11:02:57)
dekalog czystej cery ciąg dalszy
Po szóste. Jak każda kobieta lubisz pachnące kosmetyki,jednak w Twojej sytuacji powinnaś unikać substancji zapachowych, któe mogą podrażniać i uczulać, a ponadto przyczyniać się do powstawania nowych intruzów. Po siódme. Nawet po najbardziej wyczerpującej imprezie nie kładź się spać z makijażem, nie jest on dobrym kompanem do poduszki.Pamiętaj by usunąć make up mleczkiem do demakijażu, najlepiej do skóry wrażliwej lub tłustej. Rozumiem, że mając problem z trądzikiem, próbujesz go sprytnie tuszować obfitym makijażem z mocno kryjącym podkładem, niestety wbijasz sobie tym przysłowiowy gwóźdź do trumny, pogarsza to przebieg choroby. Po ósme. Niezła z Ciebie manipulantka przy zmianach skórnych, czasem wydaje Cie sie, ze tylko obezwładnienie powstrzyma Cię od wyciskania, zdrapywania krost. Nie martw się większość z nas tak ma, naiwnie wierzymy, że jest to szybki sposób pozbycia sie problemu. Jednak szybko nie znaczy skutecznie. Więcej dyscypliny i samozaparcia. Powodzenia w boju z samą sobą. Po dziewiąte. Pewnie uwielbiasz rozmowy z babcią, często korzystasz z jej rad, to zrozumiałe, jest doświadczoną osobą. Mam jednak małe ale co do  tej kwestii, nie wdrażaj w życie domowych sposobów na trądzik, szczególnie tj nacieranie twarzy sokiem z cytryny, nakładanie maseczki z miodu, przemywanie skóry alkoholem. Traktuj te rady z przymrużeniem oka, raczej jako mity. POdziękuj babci by nie sprawić jej przykrości, ale pod żadnym pozorem nie wprowadzaj tych rad w życie. Możesz sobie bardziej zaszkodzić. Po dziesiąte. Bądź optymistycznie nastawiona, uzbrój się w cierpliwość, bądź konsekwentna i systematyczna, nie poddawaj sie i nie oczekuj błyskawicznych efektów, z uśmiechem witaj każdy dzień. A przede wszystkim pamiętaj, ze rad udziela Ci wierna przyjaciółka. (PS. Nie udało mi się zamieścić komentarz w jednej całości więc przesłałam w dwóch częściach, "Dekalog czystej cery"
Agnieszka (2011-10-28 10:47:21)
dekalog czystej cery
- Mamo ja naprawdę nie będę miała nowych pryszczy? - Nie córeczko. Już nie będziesz miała nowych. - A dlaczego? - Bo już nie ma na nie miejsca. Moja Droga przyjaciółko, przedstawiam Ci kilka cennych rad, prawdziwy dekalog czystej skóry, byś uniknęła sytuacji, w której znalazła się nieszczęsna bohaterka kawału. Po pierwsze. Maseczka błotna być może jest w modzie i ma wiele właściwości leczniczych ale nie traktuj tego zbyt dosłownie:), oczyszczaj kilka razy w ciągu dnia skórę twarzy z łoju, potu, kurzu i brudu. Odstaw mydło i kosmetyki zawierające alkohol, jeśli chodzi o skórę namawiam Cię do całkowitej abstynencji. Stosuj do tego celu preparaty przeznaczone specjalnie do pielęgnacji skóry trądzikowej: żele, pianki, toniki, mleczka, zawierające pH 5-7. Szczególnie zadbaj o strefę T (CZOŁO, NOS, BRODA). Wylecz się z manii dotykania twarzy dłońmi, na których znajdują sie bakterię, czyhające na zmiany skórne. Po drugie. Do tej pory używałaś peelingów mechanicznych, których efekt odświeżania i oczyszczania wprawiał Cię w świetny nastrój. Mając problemy z trądzikiem nie musisz rezygniwać z tego typu kosmetyków, pamiętaj jednak by były to peelingi enzymatyczne, inaczej zafundujesz sobie kurację pod tytułem papier ścierny z domieszką rozbrykanych bakterii. Po trzecie. Na oczyszczoną skórę twarzy mozesz zastosować maseczki zawierające substancje absorbujące serum. Wiem, że to przyjemny zabieg ale nie przesadzaj z nadmierną częstotliwością jego wykonywania, zachowaj złoty środek. Po czwarte. Pamiętaj, ze cera tłusta wymaga nawilzenia, a cera sucha natłuszczenia. Choć nie brzmi to zbyt zachęcająco i  kojarzy się z niepożądanym efektem podwójnego nabłyszczenia, jest jak najbardziej zdrowe dla naszej skóry. Decydując sie na krem nawilżający pamiętaj by bazował na wodzie, a nie na tłuszczach. Nakładając krem nie ograniczaj sie do rejonów zajętych zmianami, poszerz je o cały obszar łojotokowy. Po piąte. Kochasz przebywać na słońcu, jak większość z nas, więc zaopatrz się w krem z filtrem przeciwsłonecznym dla skóry trądzikowej. Stosuj go najlepiej codziennie, ponieważ zapobiegniesz przedwczesnemu starzeniu sie skóry oraz powstawaniu przebarwień.
Agnieszka (2011-10-28 08:57:53)
problem
Mam techniczny problem z dodaniem tekstu
Calibra (2011-10-26 22:39:13)
Plan ataku, czyli strategie Calibry ;)
Nie lubię gadać po próżnicy, nie czynię z tego żadnej tajemnicy, więc, Droga Moja, Twoja skóra... no cóż wyprysków na niej  fura :( I mina niezadowolona - to nie jest pozytywna strona! Więc ja, kumpela - to się wie, przedstawię Ci strategie dwie! Strategia ZZZ (Zaplanuj, Zniszcz, Zapomnij) - gdy mamy więcej czasu: 1) Zimna woda 2) Krótka drzemka (godzinka) 3) Systematyczne popijanie wody niegazowanej tudzież zielonej herbaty 4) Okład z gotowanego ziemniaka (którego jestem wielką fanką, surowy też jest mega, gdy masz poszarzałą skórę - to warzywko zawsze trzeba mieć pod ręką) 5) Maseczka oczyszczająca 6) Płyn micelarny 7) Punktowo żel na wypryski Strategia maskująca - gdy dysponujemy tylko kilkoma minutami: 1) Zimna woda 2) Sprawdzony krem matujący 3) Korektor antybakteryjny na wypryski 3) Dobry podkład + puder Niestety, efekty nie będą spektakularne, jeżeli minka Ci się w półksiężyc nie wykrzywi ;) Ładny uśmiech potrafi przyćmić najgorszy wyprysk!
Egoistka (2011-10-22 13:43:06)
konkurs z firma
Moja drogo przyjaciółko.Tak tak wszystko już wiem. Jeszcze pół roku temu miałam ten sam problem. Czoło nos i broda gdybym mogła zakryć te części twarzy chustą i przykryć kapturem ….ale głowa do góry mnie już ten problem nie dotyczy . Teraz i Ty ż możesz się go pozbyć .Zdradzę Ci sekret jak dbać byś mogła poczuć się świeżo i komfortowo powiedzieć  STOP pryszczom i zaskórnikom i pokazać swoją piękną  twarz ludziom . Przecież to takie proste wystarczy wiedzieć jak odpowiednio dbać. Nie chowaj czoła pod grzywką (brak powietrza) sprzyja rozwojowi bakterii. Otóż to woda i mydło to podstawa. Proponuje zakup mydła siarkowego jest rewelacje leczy ponad 90% problemów. Myj często twarz  -najpierw ciepłą wodą następnie zimną podczas spłukiwania by zwęzić pory.-rano wieczorem jak wracasz ze szkoły pracy. Nie pozwól  Nie dopuść aby po całonocnej hulance iść spać bez zmycia makijażu -tonik antybakteryjny Ci w tym pomorze. Odpowiedni krem matujący redukujący wydzielanie sebum rano i wieczorem nakładaj go odrobinę na twarz szyje i dekolt oraz równomiernie go rozprowadź .Pamiętaj więcej nie znaczy lepiej.  Złuszczanie naskórka 2-3 razy w tygodniu nie można o tym zapomnieć za pomocą peelingu. Maseczka oczyszczający własnej roboty z drożdży mleka oraz soku z cytryny lub okłady ze skórki ogórka . No i ostateczna sprawa oczyszczanie dokładne. Na różne sposoby parówka w domu i przemycie rumiankiem twarzy. Zakup sauny (inhalatora) otwieranie oraz oczyszczanie zatkanych porów i  zaskórników  lub nieco droższy profesjonalny sposób w salonie kosmetycznym min.  raz na pół roku. Jednak kosmetyki i odpowiednia pielęgnacja to nie wszystko. Zmiany trzeba wprowadzić również w diecie. Pić dużo mineralnej wody. Ograniczyć spożywanie słodyczy, żółtego sera oraz ostrych potraw. Zapomnij o używkach, jak kawa, papierosy. Wysiłek fizyczny ,spacery i odpowiednia ilość snu zagwarantuje Ci wymarzony efekt. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!.
Kasiakasia (2011-10-20 22:31:32)
Sposób na pryszcza!!!
Witaj Moja Kochana Przyjaciółeczko:) Wiem, że ostatnio zmagasz się z niechcianymi wypryskami na swojej twarzy ale nie smuć się zaraz coś na Twój problem poradzimy i zdrowy wygląd Twojej skórze szybko przywrócimy. Na początek proponuję dostosować Ci się do pięciu zasad, które pomogą nam w walce z uporczywym trądzikiem, czyli; - oczyszczanie - złuszczanie - stosowanie odpowiednich kosmetyków - zdrowe odżywianie - odpowiednia porcja ruchu Codziennie pamiętaj o oczyszczaniu twarzy antybakteryjnym żelem, tonikiem i płynem myjącym, które dokładnie oczyszczą pory i zapobiegną powstawaniu koszmarnych zaskórników. Z całego serca polecam Ci do tego kosmetyki firmy accos, które dają niesamowite efekty w walce z trądzikiem, wiem bo sama miałam niedawno ten problem ale odkąd zaczęłam stosować te kosmetyki, moja skóra na nowo nabrała blasku i zdrowego wyglądu a ja zapomniałam co to znaczy mieć trądzik. Złuszczanie czyli peeling wykonuj dwa razy w tygodniu, najlepiej peelingiem z kwasem salicynowym, który pomoże Ci usunąć zrogowaciały naskórek i zapobiegnie powstawaniu zaskórników. Dodatkowo taki peeling działa przeciwzapalnie a to znaczy, że pryszcze i krostki będą miały utrudnione dojście do Twojej twarzy. Kremy do twarzy wybieraj matujące, które błyszczeniu twarzy zapobiegną i zmniejszą wydzielanie się łoju oraz zmniejszą widoczność rozszerzonych porów. Dlatego szczerze polecam Ci krem matujący accos, który bardzo fajnie matuje i rozszerzonych porów w świetle dziennym nie ukazuje. Pamiętaj też o stosowaniu kremu z filtrem słonecznym:):) Pamiętaj również o tym, że zdrowe odżywianie znacznie pomaga w walce z trądzikiem, dlatego odrzuć w kąt niezdrowe żywieniowe nawyki i przerzuć się na lekkie i pełnowartościowe odżwianie, bogate w witaminy i minerały, które od wewnątrz o zdrowy wygląd skóry dbają. Odpowiednia dawka ruchu pozwoli na pozbycie się z ciała szkodliwych substancji i dotleni Twój organizm, dzięki czemu szybciej uporasz się z trądzikiem. Dlatego pływaj, jedzij na rowerze, tańcz a taka aktywność ruchowa sprawi, że na zawsze uporasz się z pryszczami. A teraz Moja Droga Przyjaciółeczko dwie rzeczy, których przy Twoim problemnie kategorycznie robić Ci nie wolno, czyli; - nie wyciskaj i nie dotykaj krostek bo tym sposobem rozprzestrzenisz bakterie na całą twarz - dbaj o higienę rąk, dotykanie twarzy brudnymi rękami powoduje pogorszenie się problemu Mam nadzieję, że przy mojej skromniej pomocy uporasz się raz na zawsze z trądzikiem i już niedługo będziesz się cieszyć zdrową i promienną cerą, czego z całego serca Ci życzę. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań nie wahaj się i pisz do mnie o każdej godzinie dnia i nocy a ja zawsze będę do Twojej pomocy:):):) Pozdrawiam Cię Ciepło i życzę satysfakcjonujących efektów w walce z pryszczami. Twoja Oddana Przyjaciółka Kasia:)
Gienka (2011-10-16 00:31:52)
Do ataku!!!
tłusta skóra, pryszcze i zaskórniki to wróg! trzeba wypowiedzieć mu wojnę! ale spokojnie, połączymy siły - też walczę ze świeceniem skóry i zaskórnikami. Wspolnymi siłami damy radę! Do ataku!!! 1. lokalizacja wroga - strefa T? a może całość twarzy? to ważne, żeby dobrze skoncentrować siły. 2. sprzymierzeńcy - wizyta w drogerii, jeśli to nie poskutkuje to w aptece, a jak i to nie przyniesie efektów - u generała dermatologa. nie bój się, pójdę z Tobą. On już na pewno wyda odpowiednie rozkazy. 3. namierzyć sprzymierzeńców wroga - nieodpowiednie kosmetyki, zatykające pory podkłady, wyduszanie, niezdrowe żarcie - rozstrzelać! ;) 4. wiara w zwycięstwo - dobra zabawa i sport w wolnych chwilach, to pobuzi morale, utrzyma Cię w formie i zapewni pokłady sił do dalszej walki. 5. po takich działaniach wróg po prostu musi się poddać! Hurra!
Strona komentarzy 1 z 3
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar