2011-09-16

Kolekcje ubrań

Fascynacja kolorem w MOHITO

W tym sezonie modą rządzi kolor- nasycony, ciekawy, wielowymiarowy. Nietuzinkowe barwy takie jak fuksja, zieleń czy kobalt idealnie współgrają z klasycznymi formami.


Klasyka w formie, odwaga w kolorze - to hasło przewodnie najnowszej kolekcji Mohito.  Ciekawa paleta barw w połączeniu z tradycyjnym krojem, kreuje nowy  jesienny trend.

Jesień stała się radosną porą roku w swym modowym ujęciu. Kolor występuje tu w blokowych zestawieniach np. zieleń i róż, fuksja i kobalt. Wspomniane kompozycje uzupełnia deseń w czarno białe pasy. Taka formuła dziennego stroju pozwala na zabawę stylem, różnorodne łączenia, tworzenie warstwowych stylizacji.

MOHITO- od zawsze wierne kobiecości w swych kolekcjach- stawia na kroje blisko ciała. Taliowanie sukienki - skrojone z koła, mini spódnice z zakładkami,  klasyczne marynarki w intensywnej barwie i niezliczona ilość dodatków.
Zegarki z kokardką w formie wisiorków, bransoletki z tkaniny i metalu, małe torebeczki, apaszki czy rękawiczki składają się na kobiecy i wyrazisty styl.

Tej jesieni nośmy się klasycznie ale w kolorze, który fascynuje i bawi. Szukajmy własnej barwy, nie bojąc się tych intensywnych i nasyconych. Dziś odwaga jest modna!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar