2011-09-10

ROZRYWKA

Uroczysta premiera dwóch pierwszych teledysków Poland... Why Not

8 września 2011 roku, w warszawskim kinie Cinema City, odbyła się uroczysta premiera teledysków Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej do dwóch pierwszych singli z płyty Poland…Why Not. Licznie przybyli goście mieli okazję premierowo zobaczyć zrealizowane w sierpniu w Los Angeles klipy do „Go Crazy (Jim Beanz remix)” Patricii Kazadi oraz „All The Wrong Places” Nataszy Urbańskiej.


Klipy artystek, mimo iż zupełnie od siebie różne, zrobiły na gościach równie duże wrażenie. Teledysk Nataszy to utrzymany w letnim klimacie obraz, zrealizowany na gorących plażach Los Angeles oraz na luksusowym jachcie, podczas gdy klip Patricii to klubowa mieszanka tańca i niekończącej się imprezy w samym centrum Hollywood. Reżyserem obydwu jest David Palmer, jeden z najbardziej znanych i cenionych reżyserów klipów w Hollywood. Odpowiadał za realizację teledysków do utworów m.in. Nelly, Mary J Blidge, Toni Braxton, czy Lil’aWayne’a.

Podczas premiery, goście mieli także okazję dowiedzieć się więcej o historii projektu Esotiq presents Poland…Why Not, jak również jeszcze bliżej poznać jego artystów. Oprócz Nataszy i Patricii, na imprezie pojawił się m.in. Mietek Szcześniak i Wendy Waldman, znana amerykańska producentka, piosenkarka i autorka tekstów (zwyciężczyni nagrody Grammy za „Save The Best For Last” w wykonaniu Vanessy Williams). Duet wspólnie wykonał utwór „Never Be the Same”, który znajdzie się na płycie Poland…Why Not. Ogromne wrażenie na gościach zrobiła także Julia Bogdańska, niezwykle utalentowana 12-latka o silnym i charakterystycznym głosie, której wykonanie dwóch coverów – „Hallelujah” Leonarda Cohena oraz „Rolling in the Deep” Adele, zakończyło się owacjami na stojąco. Na płycie Poland…Why Not znajdą się dwa utwory w wykonaniu Julii – wyżej wspomniany „Hallalujah”  oraz premierowy singiel „Good Girl”  skomponowany przez Skyler Grey znaną z tryumfujących na światowych listach przebojów piosenek „Where’d you go”, „I’m coming home”, autorkę mega przeboju Rihanny i Eminema „Love the way you lie”.

Uroczystość uświetnił niestandardowy pokaz bielizny Esotiq – sponsora projektu. Wywołane z widowni modelki niespodziewanie pojawiły się na scenie i zaprezentowały bieliznę z kolekcji jesień-zima 2011 o nazwie „Angels and Demons”, zaprojektowanej we współpracy z  Joanną Krupą.

Na premierze nie mogło zabraknąć innvch artystów Esotiq presents Poland…Why Not (m.in. Sławka Uniatowskiego, Marcina Czyżewskiego, czy Magdy Tul, która wykonała utwór „First class ticket to Heaven” będący jedną z pozycji na płycie projektu) oraz samych jego twórców i właścicieli Rokket Music – Jana Weckstroma i Briana Allana. Allan  wraz z Julią Bogdańską i Patricią Kazadi wykonał napisany przez siebie utwór „Hold me now”, który na płycie wykona Patricia.  

Partnerami premiery klipów byli: Cinema City, Esotiq i Dictador.


Premiera płyty Poland…Why Not już w październiku.



Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar