2011-08-07

Bielizna

Kolekcja kostiumów kąpielowych RESERVED

Cudowne letnie chwile , wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny. Tego lata postawmy na niebanalne połączenia, ferie barw i kobiece linie bo mowa o kostiumach kąpielowych, kuszącym atrybucie tego sezonu.

RESERVED tego lata,  w stylistyce swojej kolekcji kostiumów kąpielowych stawia na różnorodność. Spotkamy tu skąpe bikini, bardziej zabudowane formy, czy stroje jednoczęściowe. To co kusi to wysmakowane połączenia kolorów. Pomarańcz z błękitem , motywy kwiatowe zatopione w granacie czy tropical safari.

Róż miesza się z soczystą pomarańczą, błękit ujawnia się we florystycznych motywach. Bardziej stonowane i zawsze na czasie black & white zaskakuje geometryczną formą kroju. Modne groszki i tym razem zaznaczyły swoja prezencję w letniej modzie podobnie jak dziewczęca kratka odznaczona serduszkami.

W modzie kąpielowej silnie zaznaczonym trendem jest koncepcja duo- różniące się kolorem czy deseniem dwie części kostiumu. Jaskrawe elementy góry świetnie współgrają z bardziej stonowanym dołem.

Ponad wszystko modna jest barwna mozaika, feeria letnich barw ujęta w rozmytym wodą zestawie, fantazyjnie współgra z wielkim słonecznym kapeluszem czy naszyjnikiem w kształcie serca.

Ulubionymi dodatkami tego lata są kolorowe, plastikowe bransoletki, wisiorki, koraliki i ogromne okulary, a wszystko w stronę słońca.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar