2011-07-30

Dodatki

Kolorowe akcenty w jesiennych kolekcjach Gatty

Fluomania zawładnęła minioną wiosną światem mody. W intensywne, soczyste kolory można było ubrać się od stóp do głów. Im barwniej, tym lepiej, a przede wszystkim modniej.

Jesień ostudzi nieco nasze zamiłowanie do trendu fluo, jednak na chłodne, deszczowe dni zostawi nam jeszcze odrobinę kolorowych akcentów. Zarówno w odzieży, jak i modnych dodatkach. Nie zabraknie ich także w rajstopowych i odzieżowych kolekcjach Gatty.

Na jesień, która z zasady kojarzy nam się z chłodem, deszczem i szarością, warto zaopatrzyć się w przykuwające wzrok, kolorowe akcenty, rozweselające naszą garderobę. Trend fluo obecny wiosną i latem nieco się zmieni, złagodzi, ale na pewno nie zniknie. Kolory obecne w kolekcji Gatty to zarówno mocne akcenty obecne w kolekcjach rajstopowych, jak i odzieży Gatta Bodywear.  

„Kolor zawsze towarzyszył kolekcjom Gatty. W zależności od obowiązujących trendów występował na całych elementach garderoby, bądź też w postaci akcentów. Obecnie widoczny jest na rajstopach i legginsach z kolekcji Gatta Collant i Gatta Galleria Fantasia. Intensywne kolory obecne są także w linii odzieżowej Gatta Bodywear” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.  

Kolorowe nogi  
Różnobarwne akcenty w kolekcjach rajstop komponują się z obowiązującymi kolorami nadchodzącego sezonu. Na stonowanej szarości czy ciepłym cappuccino pojawia się intensywny kolor chabrowy, fiolet połączony z różem, bądź modny pomarańcz. Wzorzyste, kolorowe propozycje można nosić zarówno do klasycznej czerni lub innych neutralnych kolorów, jak też do elementów garderoby utrzymanych w tonacji tych akcentów – np. jednolitych, chabrowych lub pomarańczowych bluzek, bądź tunik.

Gatta Bodywear w kolorach
W kolekcji odzieżowej w sezonie jesień-zima 2011/2012 pojawiają się  z kolei intensywne zestawienia kolorystyczne – marynarski błękit i fuksja oraz jaskrawa czerwień. Można je łączyć ze sobą – czego efekt został przedstawiony przez projektantów Gatty w dopasowanych sukienkach z ciekawymi wstawkami w pasie – lub też zestawiać ze stonowanymi elementami garderoby. Jesień w kolekcjach Gatty przedstawia się wyjątkowo obiecująco.

Rajstopy z kolorowymi akcentami oraz kolorowe propozycje z kolekcji Gatta Bodywear, w najnowszej jesienno-zimowej odsłonie, dostępne będą w salonach Gatty po koniec sierpnia.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar