2006-12-12

Twarz

SZYBKA ZMIANA WIZERUNKU

Wiele dobrze znanych gwiazd stosuje ten trick. Chcesz emanować kobiecością i seksapilem? Podkreśl swoje usta mocną szminką. Dzięki temu zmieni się cała twoja twarz, a usta będą przyciągały uwagę wielu. Czerwone usta to znak rozpoznawczy wielu gwiazd: Coco Chanel, Palomy Picasso, Christiny Aguilery, Gwen Stefani czy Monici Bellucci.

Jaskrawoczerwone usta zarezerwowane są jednak tylko dla dziewcząt odważnych, które nie chcą stać w tłumie, tylko pragną być zauważone. Chcesz poczuć się piękna, spróbuj, to może podbudować twoje samopoczucie i doda wiary w siebie. Masz piękne usta, pokaż je światu, niech wszyscy dostrzegą i docenią ich piękno.

Co jest najfajniejsze?. Taki makijaż nie jest przeznaczony wyłącznie na wieczór. Żywe kolory ust są świetne również na co dzień. Nie masz konserwatywnego szefa? Pomaluj usta na czerwono. Idąc na zakupy nie odmawiaj sobie tej przyjemności, by wyglądać ponętnie. Spacer z przyjaciółmi? Dlaczego nie...im też pokaż twój nowy wizerunek. Randka...Zwłaszcza wtedy odstaw na bok swój codzienny, nierzucający się w oczy makijaż i postaw na kolor. Gwarantujemy, natychmiast poczujesz się nie tylko seksowna, ale i stylowa.

Dobór koloru. Nie należy oczywiście całkowicie ślepo kierować się trendami, kolory musimy dobierać zgodnie z odcieniem naszej skóry. Łącz ciepłe kolory z ciepłym odcieniem karnacji, a chłodne z chłodnym. Najczęściej blada skóra wygląda najpiękniej z kolorami czerwieni i różu w zimnym odcieniu. Jeśli twoja skóra jest delikatnie czerwonawa albo z naturalnymi rumieńcami, wybierz jasny, żywy róż lub fiolet. A oliwkowa karnacja najlepiej komponuje się z koralowymi, pomarańczowoczerwonymi szminkami. Każda z nas ma własne przyzwyczajenia. Niektóre z nas w ogóle nie malują ust, inne używają tylko ciemnych szminek, a jeszcze inne kładą na usta tylko zimny róż. Teraz nadeszła pora na zmiany. Dobieraj kolory w zależności od nastroju, ubrania czy okazji, a przy ich wyborze kieruj się intuicją, ona podpowie ci, w czym będziesz najlepiej wyglądała.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar