2011-07-23

Kolekcje ubrań

Kolekcja Lee jesień zima 2011

W tym sezonie marka Lee® umacnia swoją pozycję na rynku poprzez wprowadzenie kolekcji, która łączy 122 lata doświadczeniaw produkcji odzieży roboczej i dżinsowej ze świadomością klimatu i trendów sezonu. Kolekcja damska i męska inspirowana jest amerykańskim stylem życia. Jej kluczowe elementy są proste, świeże i ponadczasowe.

Pierwsze skrzypce grają kraciaste, dżinsowe i batystowe koszule, a klasyczne modele pojawiają się w odświeżonych, współczesnych odsłonach. Kolekcja emanuje optymizmem i łagodną pewnością siebie.
GŁÓWNE MODELE obejmują m.in. kurtki Lee® Storm Rider Jacket oraz Lee® Sherpa Rider Jacket w wersji dla kobiet i mężczyzn.

W bogatej ofercie męskich i damskich topów znajdziemy przede wszystkim koszule z dżinsu i batystu. Do wyboru mamy wiele różnych stylów i wykończeń. Warto również zwrócić uwagę na klasyczne, dopasowane kraciaste i dżinsowe koszule, które są jednym ze znaków rozpoznawczych Lee®. Te klasyczne modele wyglądają świeżo zarówno w stylizacjach na dzień, jak i na wieczór.

Kluczowe męskie modele spodni to Daren – klasyczne, wąskie dżinsy o lekko zwężanych nogawkach, które nadają im nowoczesny wygląd, oraz Blake – klasyczne dżinsy z prostymi nogawkami, które gwarantują luz i wygodę. Popularne modele, takie jak obcisłe rurki Powell i Jegger, są również dostępne w wielu różnych wykończeniach. W damskich dżinsach nacisk został położony przede wszystkim na wygodę i swobodę ruchów. Wszystkie dżinsy Lee® z metką Lee® Stretch Deluxe mają bardziej miękki materiał i świetne wykończenia, a przy tym szeroką gamę krojów nogawek. Wśród najważniejszych modeli należy wymienić Jade i Scarlett, które doskonale podkreślają kobiece kształty.

Paleta kolorystyczna całej kolekcji nawiązuje do amerykańskiej tradycji strojów roboczych. Znajdziemy w niej odcienie niebieskiego – od najgłębszego indygo po błękit nieba – oraz ciepłe kolory, które przywodzą na myśl amerykańskie pustkowia: odcienie karmelu i khaki dobrze komponują się z delikatnymi szarościami i głęboką czerwienią leśnych owoców.

Silnym trendem jest dżins w wersji od stóp do głów, który tworzy wrażenie pewności siebie i autentyczności. W efekcie otrzymujemy dopracowaną i dobrze wyważoną kolekcję Lee®.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar