2011-06-30

Dodatki

Jesienna odsłona kolekcji Gatta Collant

Jesienna kolekcja Gatta Collant stanowi odzwierciedlenie trzech obowiązujących w tym sezonie trendów: fetyszu czerni, damsko-męskich niuansów i połyskujących refleksów. Wszystko w jednej, bogatej kolekcji rajstop – z jednej strony klasycznych i pasujących do każdej stylizacji, z drugiej zaskakujących, odważnych, a niekiedy wyjątkowo seksownych.

Gatta Collant to różnorodna kolekcja rajstop, z sezonu na sezon tworzona w oparciu o obowiązujące trendy i inspirowana innym motywem przewodnim. Tej jesieni Gatta oferuje szeroką ofertę kryjących, ciepłych rajstop i cienkich, seksownych pończoch. Wszystko czarne, połyskliwe lub, choć z pozoru męskie, to w rezultacie bardzo kobiece.

Fetysz czerni
Lata 40. i 70. ubiegłego wieku obfitowały w seksowne, demonicznie czarne, wyjątkowo kobiece akcenty. Gatta wraca do nich w swojej kolekcji rajstop i pończoch przygotowanej specjalnie na nadchodzący sezon. Czerń jako total look i jako baza dla ciekawych akcentów. A wszystko blisko ciała – seksownie i kusząco. Czarny trend obecny jest m.in. w rajstopach z linii Loretta, Tiffany i Nicolette.

Męsko – damski = damsko – męski  
Moda uniwersalna, unisex z powodzeniem króluje na wybiegach. W tym sezonie nie omija także takich elementów naszej garderoby, jak rajstopy. Fakturą, kolorem i grubością dodatek ten, choć typowo kobiecy, nawiązuje wyraźnie do typowo męskiego looku.

Grubsze, wełniane modele, w szerokie prążki na jednej powierzchni, geometria szkockiej kraty w lekkiej, dziewczęcej odsłonie oraz typowo męski kolor z mocnym intensywnym akcentem to wszystko przywodzi na myśl kobietę niezależną, pewną siebie i pożądaną.

Kolory obecne w kolekcji to szarość, beż, szkolny granat, a w detalach także pomarańcz. Wśród rajstop Gatta Collant w męsko-damskiej odsłonie znaleźć można modele Fabiene, Bianca Wool, Afra czy Limi.

Geometria z połyskiem
Trzeci, obowiązujący w tym sezonie trend, obecny w kolekcji Gatta Collant to geometria i świetlisty połysk. Nasza odzież, a także dodatki, w tym rajstopy, będą jesienią błyszczeć, jakby pokryte były milionem metalicznych nitek. Da to niezwykły efekty sztucznego światła na skórze. Będzie bogato, z przepychem, bez infantylnych wzorów i motywów. Groszki odchodzą w zapomnienie. Geometria się wyostrza. Na powierzchnię wypływają bryły, kwadraty, rąby, trójkąty oraz laserowe szerokie linie. Jest więc wyraźne i świetliście, albo tylko na nogach, albo od stóp do głów. Wszystko zależy tylko od nas. Jesienią i zimą ograniczać nas może jedynie nasza wyobraźnia.

Trendu kształt i połysk szukać można w modelach Lorenne, Thandie, Tiffany oraz Loretta.
Rajstopy z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Gatta Collant dostępne będą w salonach Gatty na terenie całego kraju.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar