2011-06-27

Pielęgnacja ciała

SUN CARE bezpiecznie w pełnym słońcu

SUN CARE to najnowsza, kompleksowa seria ochronnych preparatów słonecznych, proponowana przez Laboratorium FLOSLEK. W jej skład wchodzą m.in.: trzy wodoodporne KREMY OCHRONNE z faktorami SPF 15, SPF 30 i SPF 50+ oraz POMADKA OCHRONNA DO UST.

 
Letnie słońce poprawia nastrój, polepsza działanie układu krążenia oraz wspaniale opala skórę, ale również przyspiesza proces starzenia się skóry, a także przyczynia się do powstania raka skóry. Dodatkowo podczas beztroskich wakacji zapominamy często o ochronie skóry. Aby pobyt na słońcu nie zakończył się boleśnie, należy stosować preparaty przeciwsłoneczne. Właściwą, kompleksową pielęgnację oraz potrzebną ochronę zapewnią skórze dobrej jakości kosmetyki np. z serii SUN CARE.
 
W kremach wykorzystano synergiczne działanie trzech rodzajów filtrów przeciwsłonecznych:
- filtry naturalne - pielęgnują i chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem
- filtry mineralne - odbijają i rozpraszają światło, częściowo je absorbują, stanowią doskonałą ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB
- filtry chemiczne - absorbują promieniowanie UVA i UVB i przekształcają je w nieszkodliwą energię cieplną.
Skuteczność fotoochrony kremów została  potwierdzona w testach in vitro.
Warto również zwrócić uwagę, że formuły wszystkich kosmetyków z serii SUN CARE opracowano zgodnie z najnowszą dyrektywą UE.

KREM OCHRONNY do opalania SPF 15 - z serii SUN CARE
Zapewnia średnią ochronę UVA + UVB i jest polecany dla skóry normalnej, narażonej na bezpośrednią ekspozycję słoneczną. Preparat wydłuża możliwość bezpiecznego przebywania na słońcu, chroni skórę przed foto-starzeniem, zabezpiecza ją przed działaniem wolnych rodników oraz delikatnie zmiękcza naskórek. Jest wodoodporny i nie zawiera  barwników ani alergenów.
Cena ok.: 16,00 zł (poj. 100 ml)KREM OCHRONNY do  opalania SPF 30 - z serii SUN CARE
Zapewnia wysoką ochronę UVA + UVB, gdyż zastosowano w nim nową generację filtrów UVA+UVB – Parsol® 340 i Parsol® 1789, które przekształcają promieniowanie w nieszkodliwą energię cieplną i jest zalecany do skóry wrażliwej i normalnej, narażonej na bezpośrednią ekspozycję słoneczną, szczególnie dla osób aktywnych, uprawiających sport w pełnym słońcu na plaży czy w górach. Preparat wydłuża możliwość bezpiecznego przebywania na słońcu, chroni skórę przed foto-starzeniem, zabezpiecza ją przed działaniem wolnych rodników, zapobiega powstawaniu przebarwień i plam pigmentacyjnych oraz chroni przed poparzeniami słonecznymi. Jest wodoodporny i nie zawiera  barwników ani alergenów.
Cena ok.: 17,00 zł (poj. 100 ml)


OCHRONNY KREM na słońce SPF 50+ - z serii SUN CARE
Zapewnia bardzo wysoką ochronę UVA + UVB, gdyż zastosowano w nim nową generację filtrów UVA+UVB – Parsol® 340 i Parsol® 1789, które przekształcają promieniowanie w nieszkodliwą energię cieplną. Preparat jest wskazany do ochrony bardzo wrażliwej skóry twarzy i ciała, skłonnej do podrażnień i podatnej na rumień posłoneczny. Wydłuża możliwość bezpiecznego przebywania na słońcu, chroni skórę przed foto-starzeniem, minimalizuje ryzyko uczuleń wywołanych słońcem. Jest wodoodporny i nie zawiera  barwników ani alergenów.
Cena ok.: 15,00 zł (poj. 50 ml)
POMADKA OCHRONNA DO UST z filtrem UV - z serii SUN CARE
Zapewnia skuteczną ochronę ust przed wysuszaniem. Obecność witaminy E oraz filtra UV skutecznie zabezpieczają wargi przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witamina A oraz wysokiej jakości składniki tłuszczowe wzmacniają barierę lipidową naskórka oraz chronią go przed wysychaniem i pękaniem. Po nałożeniu pomadka pozostawia na ustach film ochronny, zmniejszając ich skłonność do pierzchnięcia warg.
Cena ok.: 5,50 zł
Preparaty z serii SUN CARE, których producentem jest Laboratorium FLOSLEK dostępne są w aptekach i drogeriach na terenie całego kraju.
 

Komentarze (3)

Luśka (2011-10-11 00:45:28)
+
Miałam i używałam całe lato :) - efekty super :)
plamka (2011-06-28 00:41:59)
bardzo sobie chwalę
Bardzo sobie chwalę te kosmetyki bo nie uczulają, co dla mnie mega istotne. Poza tym buzia ładnie się opala, pomimo wielu zabiegów jakim ją obdarzam. Ciągle niestety zmieniam kremy, bo mnie wszystko uczula i sądzilam, że znowu czeka mnie czerwona twarz w te upały, a przez te 4 dni weekendu smarowałam się 15tką Sun care i jest super. Chwilkę tylko byłam czerwona a teraz super brąz. Bardzo polecam
Lilianka (2011-06-27 19:36:44)
sun care - floslek
Bardzo dobre kosmetyki! Gorąco polecam! Mam krem ochronny 30+ i pomadkę ochronną. Miałam okazję sprawdzić ich działanie nie tylko na naszym polskim słoneczku, ale również na tym gorętszym - hiszpańskim :) Kosmetyki zdały egzamin doskonale - ochrona zapewniona!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar