2007-09-27

Twarz

MISTRZOSTWA MAKIJAŻU WIECZOROWEGO

Poważne zmagania...
Jak już wcześniej pisałyśmy makijaż wieczorowy to prawdziwe wyzwanie, gdyż liczy się tutaj nie tylko polot i fantazja, ale również precyzja i wyczucie. Dziewczęta biorące udział w tych mistrzostwach w określonym czasie, musiały stworzyć przecudowne makijaże na twarzach swoich uroczych modelek. Wiele elementów było branych pod uwagę przez jury. Nie chodziło tylko o sam makijaż i wykonanie - co było najwaznejsze, ale nie jedyne - ale brano również pod uwagę okazję, na którą dany makijaż był wykonywany, kreację i dopasowanie makijażu do urody modelek, także dziewczyny miały nie lada wyzwanie, ale każda z nich poradziła sobie wprost wyśmienicie. Po za tym dostanie się do tego konkursu, do którego były wcześniej organizowane eliminacje, było dla każdej z nich dużym sukcesem, gdyż na pewno talent wielu z nich został zauważony przez pewne osoby, a jeżeli nie, to na pewno będzie zauważony i doceniony w przyszłości. Dziewczyny ciężko pracowały mając w głowie tykające zegary, gdyż czas nieubłaganie mijał. Praca nie była łatwa ze względu na stres, jak również fotografów, którzy robili zdjęcia i wchodzili na scenę między modelki, ale nikt się nimi zbytnio nie przejmował, ponieważ dziewczęta potrafiły się przenieść w swój własny świat i stworzyły prawdziwe arcydzieła.

Spójrzcie jak wyglądała faza początkowa...
Już widać efekty...
A to już prawie końcóweczka... Spójrzcie na te twarze, piękno których uwydatniają doskonałe makijaże...A oto zwycięzcy.

III miejsce
II miejsce
I miejsce

Wszystkie dziewczęta spisały się wyśmienicie, ale moją faworytką od samego początku była właśnie zwyciężczyni tych Mistrzostw, nie tylko ze względu na cudowną suknię i nieprzeciętną urodę, ale także makijaż, który tylko podkreślił niezwykłą urodę modelki. A kto był waszym faworytem? Czy zwyciężczyni zasługiwała na pierwszą nagrodę? Czy może ktoś został niedoceniony?


Tekst:

Agnieszka Frankiewicz

Zdjęcia:

Ewa Kuzera i Agnieszka Frankiewicz

Komentarze (5)

myszelyna (2008-01-03 12:41:13)
jestem zawiedziona tym co zabaczyłam
pierwsza nagroda...nie wiem za co, przecietna dziewczyna potrafi zrobic taki makijaz. jakies nieporozumienie!
mina (2007-12-14 20:32:31)
poziom
nie widzę tu nic co byłoby na poziomie i w dobrym stylu...wybór żaden zatem
bettm (2007-10-17 22:17:09)
Profesjonalizm
Z tego co widzę to opinie na temat konkursu wydały Panie,które najbardziej "znają się na rzeczy".Szkoda,że nie widzą jakiej jakości są te zdjęcia,jakie są kryteria ocen na konkursach itd.Zatem proponuję "dokształcenie" Drogie Panie!!!!
Ania Paris (2007-10-16 23:27:21)
nr3 za co?
pani nr 3 tragedja nieporozumienie kto to ocenial!!!!!!!!!!!
Kasia Przybył (2007-10-16 23:16:27)
Niesprawiedliwe oceny.
(A to już prawie końcóweczka... Spójrzcie na te twarze, piękno których uwydatniają doskonałe makijaże... Pierwsze dwa zdjecia) moja faworytka
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar