2011-05-17

PLOTKI

Telewizyjne gwiazdy partnerami do rozmowy

Kinga Rusin i Marcin Prokop to zwycięzcy rankingu prezenterów telewizyjnych, z którymi Polacy chcieliby porozmawiać przy filiżance herbaty – wynika z raportu „Lipton.  Lekkie Przyjemności Polaków”.


Autorzy raportu zapytali się Polaków, z którymi ze znanych, polskich prezenterów telewizyjnych chcieliby porozmawiać przy filiżance herbaty.

Ponad połowa pytanych o to mężczyzn wybrała Kingę Rusin (50,3%). Na kolejnych dwóch miejscach znalazły się Dorota Wellman (21,3%) i Paulina Młynarska-Moritz (14,3%).

Czwarte i piąte miejsce przypadły Agnieszce Szulim (12,2%) i Agnieszce Popielewicz (11%).

Polki najchętniej spotkałyby się z Marcinem Prokopem (34,8%) oraz Maciejem Kurzajewskim (32,5%).

Trzecie miejsce zajął Maciej Dowbor (18,9%), tuż za nim Wojciech Jagielski wskazany przez 18,8% ankietowanych oraz Olivier Janiak (18,1%).

„Spotkania i rozmowy w miłym towarzystwie sprawiają nam przyjemność. To sposób na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków. Filiżanka ulubionej herbaty może sprzyjać miłej rozmowie.” - mówi Maja Medowska, koordynator projektu marki Lipton.

Autorzy raportu „Lipton. Lekkie Przyjemności Polaków” chcieli sprawdzić, czy Polacy potrafią korzystać i cieszyć się z lekkich przyjemności w ciągu dnia.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar