2011-05-14

Perfumy

Bvlgari prezentuje perfumy Mon Jasmin Nor

Tagi: perfumy
Mon Jasmin Noir, premierowy zapach firmy Bvlgari towarzyszy w podróży po świecie perfumom Jasmin Noir. Charakteryzujące się niedoścignionym prestiżem i luksusem, jak wszystkie dzieła włoskiej firmy jubilerskiej, Mon Jasmin Noir przedstawia tym razem jasną stronę kwiatu jaśminu, dodając światła i lekkości kolekcji Jasmin Noir.


 
Mon Jasmin Noir to perfumy dla młodej kusicielki; jej żywy charakter przejawia się w dużym temperamencie, podkreślanym wytwornym pięknem, któremu nie sposób się oprzeć.

Jej intrygująca gra uwodzicielska, przeplatająca intuicyjną zmysłowość z delikatną niewinnością, jest podkreślana głębokimi nutami jej perfum, których nawet nazwa wskazuje na przywiązanie do zapachu.......... to „jej” Jasmin Noir.

Mon Jasmine Noir to współczesna interpretacja opowieści o jaśminie: fantastycznym kwiecie, o niejednorodnym i tajemniczym charakterze. Jak diament błyszczy wieloma barwami, tak jaśmin ma wiele różnych, nawet kontrastujących ze sobą zapachów:
 
  • delikatne nuty o świcie, cieplejsze akcenty w południe,
  • głębokie i zmysłowe wonie o zmierzchu.

Jego rola w kulturze, jako symbolu kobiecej zmysłowości i piękna, zainspirowała twórców perfum, Oliviera Polge’a i Sophie Labbé do skomponowania zapachu o intrygującej kombinacji intensywnych, a jednocześnie przejrzystych nut otaczających starannie wyszukane kwiatowe serce.

Tak wyjaśniają swoje zamierzenia:

„Pragnęliśmy zaprezentować lśniący i uzależniający zapach, o zdecydowanie intymnym i nowoczesnym charakterze, który każda kobieta będzie mogła uznać za swój”.

Zapach

Połączone komponenty Mon Jasmine Noir tworzą olśniewającą kwiatową i bardzo kobiecą całość.
Nuta złotego cedru, wyczuwalna jako pierwsza, wprowadza ostry zapach krystalicznej świeżości, która szybko zamienia się w lekką woń konwalii. Ten żwawy wstęp prowadzi do istoty zapachu, którego nie da się pomylić z innym.

Polge opowiada:

„Zacząłem od cennego wyciągu z jaśminu wielkolistnego, potem dodałem trochę jaśminu zwanego anielskimi skrzydłami – to delikatny kwiat z długimi uroczymi płatkami; cudownie komponuje się z istotą perfum Mon Jasmine Noir: jest zaskakujący, promienny, świeży i elegancki. Nuta serca to zmysłowy, aksamitny zapach cennego drewna: drzewa kaszmirowego, cedru i paczuli, związanych ze sobą kremowym finałem”

Labbé mówi:

„Skojarzenia z piżmowym nugatem: miękkie i uzależniające skontrastowane z wibracjami białego drewna sprawiają, że samo centrum zapachu jest bardzo zmysłowe”.

To wyjątkowe połączenie zapachów o różnym pochodzeniu rodzi wspaniałą nowoczesną i zmysłową wodę perfumowaną.

Opakowanie

Flakonik Mon Jasmin Noir jest udaną wariacją na temat flakoniku Jasmin Noir, jego gładkie kształty i delikatne refleksy światła wyrażają ideę kobiecości.

Łączy w sobie świeżość i elegancki styl, proste przezroczyste powierzchnie przeplatają się z intensywnością i bogactwem luksusowego korka i złotej płytki, na których jest wygrawerowane logo Bulgari.

Fasetowany dół flakonu to ukłon w stronę dziedzictwa marki, ma przypominać brylantową powierzchnię kamieni szlachetnych.

Wyrafinowana wstążka z czarnej organzy dekorująca szyjkę buteleczki, to kokietujący szept przypominający, że to bardzo kobiecy zapach.

Pojemności:

75 ml -  436 zł sugerowana cena detaliczna
50 ml -  336 zł sugerowana cena detaliczna
25 ml -  189 zł sugerowana cena detaliczna


 

Komentarze (1)

wodniczka (2011-05-15 20:58:52)
Mon Jasmin Nor perfumy
Wspaniały delikatny i zarazem podniecający zapach. Być ich posiadaczką to marzenie niejednej kobiety.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar