2011-05-09

Dodatki

Przedsmak lata od Gatty

Już za chwilę zaskoczą nas naprawdę wysokie temperatury i intensywne słońce – pierwsze, prawdziwe oznaki zbliżającego się lata. Większość kobiet sięgnie wówczas do szafy po ulubione sandałki lub japonki, uwalniając nogi z noszonych do pantofli i balerin skarpetek lub rajstop. Niestety nie wszystkie panie będą miały taką możliwość. Biznesowy dress code rządzi się bowiem własnymi, żelaznymi regułami. Rajstopy należy nosić nawet latem. Dla kobiet, które zakładają ten element garderoby także w ciepłe, słoneczne dni, Gatta znalazła idealne rozwiązanie.

Cienkie jak mgiełka rajstopy Cote, z ekskluzywnej linii Gatty – Lux Line, zachwycają nie tylko lekkością, ale też zapewniają uczucie chłodu dzięki specjalnej technologii produkcji. Rajstopy posiadają unikalną grubość 6 DEN, która gwarantuje komfort w ciepłe, wręcz upalne dni.  

„Linia Lux Line przygotowana została z myślą o kobietach, które niezależnie od pory roku noszą rajstopy. Gatta zadbała o to, by także latem ich nogi odpoczywały. Jedwabiste, matowe rajstopy Cote zapewniają komfort i idealnie dopasowują się do kobiecych nóg” – powiedziała Małgorzata Barton, Szefowa Marketingu Gatty.

Rajstopy Cote posiadają przezroczystą część górną i bawełniany klin. Wykonane są w technologii 3D, z przędzy typu elastan, oplecionej jedwabiem poliamidowym. Co istotne nie mają zaznaczonych palców, dlatego można je nosić do butów z odkrytymi palcami.

Dotyk luksusu
Oprócz rajstop Cote w ofercie Gatty dostępne są także przeźroczyste rajstopy Camelia o grubości 15 DEN, które dzięki jedwabistości i lekkości zmniejszają uczucie zmęczenia nóg. Posiadają klin z bawełny, lekko wzmocnione palce oraz płaskie szwy, które zapewniają pełen komfort i wygodę. Cechuje je delikatny, jedwabny połysk.

Rajstopy Cote i Camelia dostępne są we wszystkich salonach Gatty na terenie całego kraju. Ich cena wynosi 19,90 zł.  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar