2011-04-21

Kolekcje ubrań

Tropikalne lato w Tally Weijl

Tropikalna i świeża! Amerykanka Alexandra Richards jest twarzą letniej kolekcji marki Tally Weij. Tak dzika i uwodzicielska jak amazońska puszcza, idealnie odzwierciedla letnie przesłanie marki. Międzynarodowa agencja BETC Luxe i gwiazdorski duet fotograficzny "Sofia & Mauro" sprawiły, że poczucie modowego piękna znów budzi się do życia!

Lato pod znakiem TALLY WEiJL będzie nie tylko gorące, ale także pełne tropikalnych akcentów. Tego lata dziewczyna Tally jedzie w podroż w okolice równika, eksplorując amazońską puszczę pełną soczystych barw i dzikich motywów- gorących i ekscytujących! W niezwykle uwodzicielski sposób odkrywa swoje ciało zachłannie chwytając promienie słońca. Nareszcie jest lato! To czas by cieszyć się zapierającą dech w piersiach naturą, a także czas na perfekcyjny outfit i stylizacje!

TALLY WEiJL przynosi ten tropikalny nastrój letniej przygody prosto do swoich salonów. Topy odsłaniające ramiona, żywe kolory, kwieciste nadruki oraz tropikalne printy podkreślają kobiecy urok i przywołują na myśl odlegle podróże. Z kolei biały kolor dodaje świeżości całej kolekcji.

Alexandra Richards jest "Dziewczyną TALLY” na lato 2011. Jako córka legendy Rolling Stones Keitha Richardsa i supermodelki Patti Hansen, jest idealna twarzą tej trendowej kolekcji. Oprócz pasji modelowania pracuje jako DJka i niezależna artystka.

Kolekcja już w sprzedaży!

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar