2011-04-19

Perfumy

Woda perfumowana Love to the Fullest

Avon przedstawia Love to the Fullest – zapach będący efektem współpracy marki z jej globalną Ambasadorką – światowej klasy aktorką, laureatką Oscara, piękną kobietą i filantropką – Reese Witherspoon. Zapach jest odzwierciedleniem filozofii życia Aktorki - wiary w to, że warto żyć pełnią życia, wypełniać je radością i miłością, niezależnie od tego, jakie wyzwania stawia przed nami los.

 
Inspiracją do stworzenia wody perfumowanej jest miłość i różne jej oblicza. Love to the Fullest przywodzi na myśl bezgraniczne uczucie, nadające sens życiu i motywację do spełniania marzeń. „To zapach, który symbolizuje wprawiające serce w drżenie uczucie miłości, nie można się przed nim bronić, trzeba mu ulec”  - mówi Reese Witherspoon.

Woda perfumowana stanowi kuszącą mieszankę soczystych czereśni i delikatnych, pełnych słodyczy kwiatów wiesiołka. Pachnące owoce i wyrafinowane kwiaty śmiało flirtują z luksusową głębią akordów kremowego piaskowca. Całość zaskakuje pięknym aromatem, który stanowi prawdziwą esencję kobiecości.

To idealny zapach dla niezależnych, pewnych siebie kobiet, które wiedzą, czego chcą i nie boją się szczerze kochać – siebie, swoich bliskich oraz życia ze wszystkimi jego odcieniami. Dzięki zaangażowaniu i pasji Reese Witherspoon Love to the Fullest to zaproszenie do pięknego świata Aktorki. „Tworzenie zapachu perfum to prawie jak kreowanie filmowej roli. Tylko że w przypadku tworzenia perfum ekspresja jest bardziej osobista, bo wtedy pokazujemy swoją prawdziwą twarz” – mówi Ambasadorka.

Woda perfumowana Love to the Fullest jest pierwszym z trzech zapachów z kolekcji sygnowanej przez Reese Witherspoon.

Kategoria zapachu: kwiatowo-orientalna.
Nuta głowy: wiśnia, wiciokrzew, pąki neroli
Nuta serca: peonia, wiesiołek, mimoza
Nuta głębi: piaskowiec, cedr, bursztyn

Cena regularna: 80 zł    
Pojemność: 50 ml   


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar