2011-04-12

PLOTKI

Zuzanna Zula Walkowiak u Frytki

Tagi: plotki
Lub Czasopisma! to program o charakterze rozrywkowym. W programie prowadzący, Maja Frykowska i Daniel Wieleba, przeglądają prasę kolorową, komentują plotki i wydarzenia z życia gwiazd. Podczas każdego odcinka cytowane są i prezentowane kolumny tytułów prasowych. Raz w tygodniu zapraszana jest „Gwiazda Tygodnia”. Jest to zawsze gość z pierwszych stron gazet/największe sławy polskiego show-biznesu. „Otrzymujemy listy od naszych widzów, z prośbą o zaproszenie konkretnej osoby, i my te prośby spełniamy”- mówi Maja Frykowska.


Program ma też formułę interaktywną, dzięki licznym konkursom dla widzów, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

Program emitowany jest na antenie Tele5, 5 razy w tygodniu w godzinach wieczornych.

Maja Frykowska i Daniel Wieleba mówią wspólnym głosem: „Program „Lub Czasopisma” robimy dla naszych widzów, z myślą o nich dobieramy tematy, ciekawe plotki i gości”.

Prowadzący komentują w nim ważne i mniej ważne informacje ze świata show-biznesu. Starają się dotrzeć do sedna plotek i potwierdzić, czy są one prawdziwe, czy też nie. Służą im do tego zestawienia różnych tytułów prasowych: „Staramy się wyciągnąć prawdę z całego prasowego, plotkarskiego zgiełku” – stwierdza Wieleba.

„Staramy się, aby nasi goście czuli się u nas komfortowo, tak aby śmiało mogli wyrażać swoje opinie. Na szczerych, wiarygodnych informacjach z pierwszej ręki zależy nam najbardziej.”- mówi Daniel Wieleba
„Nie boimy się zadawać trudnych pytań, ponieważ chcemy uzyskać od gości sensacyjne wiadomości, o których nigdzie indziej nasz widz się nie dowie.- dodaje Maja Frykowska.

Program posiada swoją autorską scenografię. Do programu przygotowywane są też specjalne stroje oraz charakteryzacja.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar