2011-04-05

Pielęgnacja ciała

Płyny do opalania SunFX

Firma SunFX Polska- dystrybutor profesjonalnych urządzeń oraz płynów do opalania natryskowego, wychodząc naprzeciw swoich klientów, wprowadziła na rynek płyny opalające w dwóch, nowych objętościach. Od marca oprócz płynów litrowych można także zakupić całą gamę preparatów SunFX w butelkach 500 ml oraz 100 ml.

W pojemnościach: 500 ml i 100 ml dostępne są płyny z serii: Caribbean Chocolade, Originals, Rapid oraz Aloe Therapy.

Kieszonkowe preparaty 100 ml to odpowiednia opcja dla każdego gabinetu kosmetycznego, który chce zapoznać się z płynami SunFX. Przystępna cena preparatów ułatwia możliwość zapoznania się z pełną gamą odcieni. Kosmetyczki, które oferują usługę opalania u klienta, z pewnością docenią małe i lekkie butelki z płynem.

CARIBBEAN CHOCOLATE: dla miłośników bogatej, czekoladowej, karaibskiej opalenizny. Występują w trzech odcieniach głębokiego brązu.

ORIGINALS: płyny standardowe, w trzech odcieniach, z czynnikiem kosmetycznym DHA oraz mineralnym bronzerem. Nie zawierają szkodliwych konserwantów. Mogą być bezpiecznie stosowane przez kobiety w ciąży oraz osoby z alergiami. Po licznych testach producenci skrócili czas utrwalania się opalenizny do 5 godzin. Dostępne w trzech odcieniach.

RAPID: Idealne rozwiązanie dla wszystkich cierpiących na brak czasu. Kolor utrwala się bowiem już po dwóch godzinach. Dostępne w trzech kolorach.

ALOE THERAPY: zawierają aloes i wyciąg z zielonej herbaty. Oprócz nadawania naturalnego odcienia opalenizny, odżywiają i nawilżają skórę. Dostępne w trzech odcieniach.

Z 500 ml płynu można wykonać  do 15 zabiegów, zaś 100 ml pozwoli na wykonanie trzech zabiegów.

Cena płynów 500 ml: 170 zł.
Cena Płynów 100 ml: 40 zł.

Płyny SunFX otrzymały nagrodę amerykańskiego magazynu American Spa, zaś DHA używane w płynach posiada certyfikat Eco.

Komentarze (1)

jola (2020-08-12 17:29:39)
Super
Jak dla mnie sunFX genialne!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar