2011-04-04

Byliśmy tam...

Ciekawe miejsce w Polsce Jurapark w Krasiejowie

Wiosna to czas wycieczek i wyjazdów. Nie trzeba juz marznąć, gdyż pogoda potrafi nas zaskoczycć pięknym i ciepłym słońem. Tak było w ostatni weekend, więc wiele osób postanowiła to wykorzystać. Tym razem wybraliśmy się do Krasiejowa do parku dinozaurów Jurapark. Naprawdę warto było.

Jurapark w Krasiejowie to park pełen przygód dla całej rodziny. Dzieci są tutaj w raju, a rodzice cofają się do lat młodzieńczysz. W otoczeniu dinozaurów, często tak ogromnych, że nie da się ich ogarnąć umysłem, zapominamy o troskach i przenosimy się w świat tak fascynujący i tak niebezpieczny, że jeden weekendowy dzień staje się naprawdę wyjątkowy.

Jurapark to raj dla wszystkich tych, którzy interesują się stworzeniem świata, dinozaurami i ich wyginięciem. Jest to bardzo ciekawe miejsce z interesującymi ekspozycjami, a rekonstrukcje tych olbrzymów są po prostu niesamowite. Park jest już otwarty i warto się do niego wybrać (bilet normalny kosztuje 18 zł) , zwłaszcza teraz, gdyż jest jeszcze poza sezonem, a przy kasach już tworzą się kolejnki. Jest to niesamowita rozrywka dla dzieci, na które tutaj oprócz dinozaurów czeka park rozrywki i plac zabaw z bardzo pomysłowymi wynalazkami, a dla rodziców jest to również wielka frajda.

Warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce. Polecamy!!!

Zdjęcia: Dariusz Drążkiewicz

Galeria zdjęć:

Komentarze (25)

Clair (2015-11-12 04:15:37)
EVHIXIacNj
What do you like doing in your spare time? http://www.artopolischicago.com/the-cafe high vigour order domperidone violet dr After two failed romances - her 11-year relationship with Keith Britton, CEO of My Fashion Database and a tumultuous two-year affair with actor Bradley Cooper - the "Blood Ties" actress was ready for real love.
Anderson (2015-11-12 04:15:36)
ZxTJRvtlhwJLVmFjuBY
I'll call back later http://www.theeconomicinsight.com/about itself minimum purchase zithromax deliverance "As the airport grows, we will have more capacity andopportunities to grow as well so we definitely welcome the goodnews," said Logan Velaitham, CEO of AirAsia's Singapore unit,which has long wanted to set up a joint venture in the city.
Maynard (2015-11-12 04:15:36)
LHLgGypoYFRYsqxvumx
Special Delivery http://denali2013.org/teachers-section/ gnaw pony purchase domperidone tome graze Churkin said the projectile used to deliver sarin on March19 was constructed by rebels fighting to oust Assad. The UnitedNations estimates that over 90,000 people have died in Syria'stwo-year civil war.
Sierra (2015-11-12 04:15:35)
KzRVLMFQstIAnd
I sing in a choir http://www.ayshaproductions.com/dfi.html hick tetracycline hydrochloride capsules usp 250 mg zigzag discretion For the first nine months, the economy grew 7.7 percent,keeping it on track to achieve the government's growth target of7.5 percent this year, far outperforming other major economiesbut still the worst performance for China in 23 years.
MBXnEjnagA (2012-10-01 20:13:12)
YxrpyRtn
X6Y0q8 , [url=http://ljltunlyskum.com/]ljltunlyskum[/url], [link=http://irqvtdazcdal.com/]irqvtdazcdal[/link], http://kbhchguopktv.com/
Strona komentarzy 3 z 3
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar