2011-04-02

Bielizna

Brigitte Bardot inspiracją najnowszej kolekcji bielizny

Najseksowniejsza bielizna musi być bardzo kobieca. Tym razem firma Kinga stawia na potencjał drzemiący w Brigitte Bardot. Słynna modelka i aktorka jest inspiracją najnowszej kolekcji Sophie Verney – linii dla kobiet z większym biustem.


W skład kolekcji wchodzi osiem bardzo kobiecych kompletów bielizny oraz dwie niezwykle seksowne nocne koszulki.

Brigitte Bardot to modelka i aktorka, będąca ikoną kina minionej dekady. Znacząco wpłynęła także na świat mody. To jej zawdzięczamy biustonosze pięknie eksponujące piersi, słynne dekolty odsłaniające ramiona i spopularyzowanie stroju bikini. Dzięki zgrabnemu ciału, magnetycznemu spojrzeniu i epatującej kobiecości, Brigitte Bardot do tej pory uważana jest za symbol seksu.

Najnowsza kolekcja Kingi to przede wszystkim delikatne, kobiece kolory. Dominuje bielizna biała, beżowa, w delikatnych odcieniach różu i błękitu. Miłośniczki klasycznej elegancji powinny sięgnąć po zestaw Anne, który przyciąga uwagę nieskazitelną bielą i dużą ilością koronki. Zabudowany komplet Singer i koronkowy Actress to różowe propozycje bynajmniej nie dla małych dziewczynek. Z kolei Supermodel to bielizna jasna, delikatna, ale niebanalna. Oryginalności dodaje jej błękitne wykończenie. Coś dla siebie znajdą również miłośniczki zdecydowanych kolorów. Intensywnym morskim błękitem zachwyca komplet Brigitte, a fioletowo-czarny Marianne prezentuje się niezwykle seksownie i pociągająco. Również nocne koszulki z najnowszej kolekcji Kingi są bardzo atrakcyjne. Woman to kwintesencja kobiecości, z kolei Lolicie frywolności dodaje różowa wstążka.

Wszystkie zestawy zaprojektowane zostały tak, aby czuły się w nich komfortowo kobiety z dużym biustem. Ta idea przyświeca całej linii Sophie Verney. – Brigitte Bardot miała bardzo kobiece kształty, a ponadto uważana jest za ikonę stylu i symbol seksu – wyjaśnia Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga. – Dlatego trudno o lepszą inspiracją dla kolekcji skierowanej do kobiet o dużym biuście. Stawiamy przede wszystkim na wygodę i komfort noszenia, ale nie należy zapominać, że bielizna powinna być również atrakcyjna wizualnie. Mamy nadzieje, że kolekcja inspirowana Brigitte Bardot spełni oczekiwania naszych klientek - dodaje.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Lolipop (2011-04-07 16:44:25)
Śliczna!
Bardzo ładna kolekcja! Kobieca:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar