2011-03-25

Pielęgnacja ciała

Domowe Spa z Kamill

Ciepła i przytulna łazienka, delikatny aromat świec , wanna wypełniona pachnącą wodą zapraszają do kąpieli. Przygotujmy ją, dobierając odpowiednie płyny i żele.


Płyny do kąpieli Kamill Wellness Bath sprawią, że zmęczone ciało zmysły zostaną ukojone. Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe i roślinne ekstrakty zapewnią skórze wyjątkową pielęgnację. Kojące żele pod prysznic Kamill Wellness Shower z łagodnymi substancjami myjącymi sprawią, że skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona, a samopoczucie poprawione.
 

Płyny do kąpieli Kamill Wellness Bath

Lucky Charm
Polepsza samopoczucie. Mandarynka rozwesela i rewitalizuje. Cenny szafran nadaje wodzie złocisty kolor i wyczarowuje egzotyczną atmosferę w Twojej łazience.

Evening Symphony
Kompozycja niezwykłych zapachów –
przepojonej ciepłem słooca lawendy i zmysłowej wanilii koi zmysły. Skóra zostaje nawilżona i wygładzona.

Płyny do kąpieli: 750 ml, cena ok. 12,50 zł

Żele pod prysznic Kamill Wellness Shower

Czekolada & Mleczko kokosowe
Żel z ekstraktem z kokosów i kakao łagodnie oczyszcza i zmysłowo pachnie. Skóra staje się miękka, elastyczna i dobrze nawilżona. Kakao poprawia humor, pobudzając produkcję beta-endorfin sprawiających, że zapominamy o problemach.

Kwiat mandarynki

Żel delikatnie oczyszcza skórę. Orzeźwia cytrusowym aromatem. Nawilżona po kąpieli skóra na długo pozostaje miękka i elastyczna, unosząc wokół zapach naturalnych mandarynek.

Żele pod prysznic: 250 ml, cena ok. 5,50 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar