2011-03-04

Bielizna

Stroje kąpielowe gWinner

Gwarantowana jakośd ubrao sportowych i strojów kąpielowych to priorytet marki gWINNER, polskiej marki która powstała w 1984 roku. Wyroby są produkowane z użyciem najnowszej generacji włoskich dzianin oddychających: mikrofibry, Sensitive® , Meryl Fiber®, Malaga firmy Carvico oraz nieustannie poddawane testom jakości, co sprawia, że są niezawodne.

Wytrzymałośd strojów kąpielowych i ubrao fitness gWINNER jest pewna. Nie musisz się martwid, że strój kąpielowy gWINNER po wakacjach będziesz musiała wyrzucid. Ubrania wykonane są z bardzo elastycznych materiałów, które nawet po Twoim intensywnym treningu powracają do swojego początkowego kształtu. Ubrania sportowe GWINNER są miękkie w dotyku, a także nie odbarwiają się po intensywnym treningu.

Innowacyjnośd, tak można określid kolekcję ubrao i strojów kąpielowych gWINNER. Projektanci gWINNER wykorzystują połączenia najlepszych materiałów z ciekawym krojem. gWINNER proponuje nietypowe kroje strojów kąpielowych, przeznaczone do różnego typu sylwetki – w tej całej gamie fasonów na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na basenie, czy na zajęciach fitness możesz poczud się modnie. Kolekcja strojów kąpielowych i ubrao sportowych gWINNER wiosna/lato 2011 została stworzona zgodnie z panującymi trendami mody.

Następnym atutem odzieży gWINNER są ceny. Ceny tych profesjonalnych sportowych ubrao nie powalają z nóg, a są bardzo przystępne.

Elegancja to hasło najnowszej kolekcji strojów kąpielowych gWINNER ciekawe dodatki w postaci pasków, klamerek a także czarnych kryształków. Oryginalne paski dodają uroku strojom, a przy okazji tuszują krągłości.

Różne kolory – jakby nie patrzed marka gWINNER jest mistrzem doboru kolorystyki. Od intensywnego różu, fioletu, po mocny pomaraocz i klasyczny czarny. Gama kolorów zachwyca i sprawia, że już chciałoby się założyd kostium kąpielowy.

Komentarze (1)

tEsXLmKGdxNTlJ (2012-01-11 17:41:38)
NdTfdhTqarkPBm
Just what the doctor odrreed, thankity you!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar