2011-02-25

Dodatki

Seksowne pończochy od Gatty na nadchodzącą wiosnę

Na wyczekiwaną przez wszystkich ciepłą porę roku, Gatta przygotowała seksowną alternatywę dla klasycznych rajstop – pończochy – gładkie z wyjątkowo wiosennymi, kwiecistymi aplikacjami oraz ażurowe, zakończone zniewalającą koronką. Sama zdecyduj, które wyraźniej podkreślą Twoją kobiecość!

Wiosna to nie tylko czas zmian w otaczającej nas przyrodzie. To także odnowa garderoby i powrót do naszych odzieżowych upodobań. Jeśli najwygodniej i najatrakcyjniej czujecie się w seksownych pończochach, już niedługo będziecie mogły zastąpić nimi, noszone w chłodniejsze dni, rajstopy. Jak co roku, Gatta przygotowała kilka ciekawych wzorów pończoch – zarówno klasycznych, gładkich, jak i bardzo modnych – ażurowych.

„Ażury obecne do tej pory w liniach rajstopowych, wprowadziliśmy także do kolekcji pończoch. Są delikatne jak pajęcze nici, przez co subtelnie podkreślają atrakcyjność nóg. Amatorki kwiecistych wzorów, także znajdą wśród wiosennych propozycji coś dla siebie – gładkie, cienkie pończochy z niezwykłą aplikacją” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

W zgodzie z trendami
Wszystkie wiosenne modele pończoch Gatty zaprojektowane zostały w myśl najważniejszych trendów sezonu – kwiecistych i geometrycznych wzorów (Lavinia i Martina) oraz niezwykle modnych ażurów (modele Maribel). Pończochy z kolekcji Gatty pasują zarówno do koktajlowych sukienek, jak i dopasowanych spódnic, po które wiosną będziemy sięgać jeszcze chętniej.

Pończochy Lavinia, Maribel i Martina dostępne są w salonach Gatty na terenie całego kraju w cenie 22,90 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar