2007-09-09

PLOTKI

Jennifer Aniston chce dziecko

Aktorka nie planuje zachodzić w ciążę, dopóki nie znajdzie właściwego partnera, ale już teraz chce stworzyć dom dla jakiegoś porzuconego niemowlęcia.

Gwiazda „Przyjaciół” swoją decyzję podjęła pod wpływem swojej bliskiej przyjaciółki Sheryl Crow, która niedawno zaadoptowała chłopczyka.

Jedna z osób z bliskiego otoczenia Aniston powiedziała magazynowi „Grazia”: „Jen jest zdecydowana zaadoptować dziecko jeszcze przed Świętami. Wierzy, że dzięki temu najbliższe Boże Narodzenie będzie dla niej najszczęśliwszym okresem od kilku lat”.

Była żona Brada Pitta nie szuka dziecka w egzotycznych krajach – tak jak to robi obecna partnerka aktora, Angelina Jolie. Jak stwierdził jeden z przyjaciół Jennifer: „Ona ma świadomość, że w Ameryce jest wiele dzieci, które potrzebują domu.”

Zbliżająca się do czterdziestki Jennifer nie ukrywa, że desperacko pragnie dziecka. Tuż po rozstaniu z Bradem Pittem w październiku 2005 r. powiedziała: „Nigdy nie powiedziałam, że nie chcę zostać matką. Chcę tego bardzo i z pewnością kiedyś nią będę”.

Swoje plany o stworzeniu rodziny adopcyjnej Aniston wyjawiła prasie kilka dni po tym, gdy świat obiegła plotka o kolejnej ciąży Angeliny i Brada.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar