2011-02-17

ROZRYWKA

Gorączka Walentynkowej Nocy

W święto zakochanych, 14 lutego, w Sali Kongresowej w Warszawie odbyła się premiera znanego na całym świecie brytyjskiego show THANK YOU FOR THE MUSIC.  Największe przeboje popularnych Bee Gees i ABBY porwały do tańca licznie zgromadzoną na koncercie publiczność, przenosząc ją na taneczne parkiety słynnych lat 70-tych. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu atmosfera zabawy udzieliła się niemal każdemu i Salę Kongresową ogarnęła gorączka walentynkowej nocy. Były bisy i owacje na stojąco.

Widownia była wypełniona niemal do ostatniego miejsca. Wiele osób przyprowadziło ze sobą swoje dzieci, chcąc pokazać przy jakiej muzyce bawili się rodzice przed laty. W pierwszej części widowiska królowały przeboje grupy Bee Gees. Obecni na scenie wykonawcy wiernie oddali atmosferę gorączki sobotniej nocy prezentując energiczne utwory takie jak Night Fever czy Staying Alive oraz nastrojowe, pasujące do okazji kompozycje w stylu How Deep Is Your Love czy To Love Somebody. Muzyka, choreografia, ale przede wszystkim klimat szybko udzielił się publiczności, która każdą piosenkę nagradzała entuzjastycznymi brawami. Wiele piosenek zostało odśpiewanych przez tysiące gardeł na widowni. Występ zakończyły utwory You Should Be Dancing oraz Tragedy zamieniając Salę Kongresową w wielki taneczny parkiet.

Po krótkiej przerwie na odpoczynek dla widzów, ze sceny zaczęły płynąć równie porywające rytmy legendarnej grupy ABBA. Podczas koncertu publiczność bawiła się przy takich przebojach, jak Gimme Gimme Gimme, Mamma Mia, Super Trouper czy Dancing Queen. Po zakończeniu drugiej części show roztańczona i rozśpiewana publiczność głośnymi brawami i owacją na stojąco nakłoniła wykonawców do powrotu na scenę. Wieczór zakończyły zagrane na bis utwory Waterloo oraz zaśpiewane wspólnie z widzami Thank You For The Music.

Organizatorem muzycznego show Thank You For The Music była agencja STX JAMBOREE. Partnerzy koncertu: TRANS-NIKA Przewozy Autokarowe oraz francuskie salony fryzjerskie Franck Provost.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar