2007-09-05

PLOTKI

Tori Spelling chudnie w oczach

Sporo, bo nieco ponad 18 kg. Jednak dzięki diecie i ćwiczeniom zgubiła już blisko 10 kilogramów i nie ma zamiaru na tym poprzestać. Zdradzamy sekrety jej diety.

Aktorka postanowiła wypróbować system odchudzania, opracowany przez firmę NutriSystem. Kuracja odchudzająca, zwana NutriSystem Nourish, polega na tym, że firma przesyła za pośrednictwem firmy kurierskiej komplet miesięcznych racji żywnościowych, podobnych do tych, które otrzymują żołnierze. Typowe dzienne menu to np.: owsianka na śniadanie, sałatka z makaronem na obiad, lasagna na kolację i pudding na deser – wszystko w niewielkich ilościach, bo celem diety jest przecież zgubienie nadliczbowych kilogramów. Dzięki przyjmowaniu mniejszej ilości kalorii i zastąpieniu prostych węglowodanów całymi ziarnami, można stracić prawie kilogram tygodniowo. Klienci mogą również otrzymać fachową poradę przez telefon. Metoda ta cieszy się w USA bardzo dużą popularnością. Korzysta w niej w tej chwili blisko milion Amerykanów.

NutriSystem Nourish to elastyczny program – jego użytkownicy mogą dodawać do niego swoje własne, ulubione potrawy – byleby nie były tuczące (np. owoce). W przypadku Tori Spelling wygląda to tak, że z 1200 kalorii, które zjada każdego dnia, 65 procent stanowią produkty NutriSystem, a reszta zależy od jej wyboru.

Oto przykładowa dieta Tori Spelling:

Śniadanie: zbożowy baton o smaku cynamonowym (150 kalorii, 7g białka, 2.5g tłuszczu, 27g węglowodanów). Tori dodaje do tego lekki jogurt i owoce.

Przekąska: popcorn (120 kalorii, 8g białka, 3g tłuszczu, 18g węglowodanów).

Obiad: sałatka z kurczakiem, tosty i zielona sałata (kalorie: 120, białka: 9g, tłuszcz: 6g, węglowodany: 7g).

Kolacja: pizza (kalorie: 220, białka: 9g, tłuszcz: 10g, węglowodany: 24g). Tori dodaje do tego warzywa gotowane na parze i sałatę).

Ćwiczenia

Diecie towarzyszą regularne ćwiczenia. Tori ćwiczy trzy razy w tygodniu z osobistym trenerem, który opracowuje dla niej zestawy ćwiczeń, zawierające elementy ćwiczeń cardio, jogi i kick boxingu. Szczególny nacisk kładzie na mięśnie brzucha.

Tori chce schudnąć, ale ma raczej zdrowe podejście do diety. – Podoba mi się mój obecny wygląd. Chcę jeszcze schudnąć, ale nie dążę do tego by za wszelką cenę wrócić do rozmiarów ubrań, które nosiłam przed ciążą. W końcu jestem mamą. Od płaskiego brzucha jest dla mnie ważniejszy uśmiech mojego synka.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar