2011-01-18

CIEKAWOSTKI

Raz na słodko, raz na słono

Bezgraniczna ufność, zwłaszcza w gastronomii, może być nudna. A że kulinarne eksperymenty nie lubią nudy, mamy coś dla odważnych – miłosne spotkania niebanalnych smaków z czekoladą.


Ona – potrafi być słodka, choć bywa i ostra. On – nie potrafi być inny, jak silny i zdecydowany. Pewnego dnia stali się wyjątkowym połączeniem ekstremalnego niuansu i niebiańskiej rozkoszy. Czyżby miłosne spotkanie słonego ze słodkim? A może by tak odrobina czekolady z winem w tle? Jeśli odpowiesz „Tak”, czeka Cię smakowite wyzwanie.

Dla tych, którzy ciekawi są słodko-słonego połączenia, już 12 lutego br. pracownia czekolady Victoria & Fortunata zaprasza na miłosne spotkanie „Słodko-Słono”. Smakowite wyzwanie rozpocznie się o godz. 17.00 w restauracji Spiżarnia Warszawska (ul. Hoża 61 w Warszawie). Przy suto zastawionym stole, obok słonych zakąsek, snute będą opowieści o miłości i czekoladzie z afrodyzjakami w tle. Nie zabraknie także zabaw z czekoladą, gdzie każdy uczestnik wieczoru będzie mógł własnoręcznie zrobić czekoladowe serce, pomalować je kolorami miłości oraz skomponować niebanalne w smaku nadzienie.

Z kolei tych wszystkich, których ciekawi ekstremalne połączenie wina z czekoladą, pracownia zaprasza na „Miłosne spotkanie wina z czekoladą”, które odbędzie się 14 lutego br. w winiarni Superiore (Al. Wilanowska 9A w Warszawie), o godz. 18.00. Tu - przy winie i czekoladzie - afrodyzjaki odkryją swoje najbardziej wstydliwe tajemnice, zaś czekolada pokaże swe prawdziwe oblicze i pozwoli na … wylanie formy oraz stworzenie autorskich czekoladek! Całość przypieczętują upominki-afrodyzjaki.

Czekoladową oprawę obu spotkań poprowadzi Dorota Jaworska – właścicielka pracowni czekolady Victoria & Fortunata - od lat zajmująca się produkcją swoich autorskich czekoladek. Cena za spotkanie to 185 PLN od osoby (promocja dla par – tylko 300 PLN!).
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar