2011-01-12

PLOTKI

Lady Gaga na rozdaniu nagród Grammy

Rozdanie nagród Grammy to zawsze wielkie wydarzenie. Tym razem zostanie uświetnione występem Lady GaGi i jest to już informacja potwierdzona. Nie wiadomo natomiast czy Britney Spears również pokaże na co ją stać na scenie 13 lutego.

Lady Gaga na Twitterze napisała, że na Grammy występ będzie wyjątkowy, tym samym spowodowała falę plotek o swoim występie podczas gali. Kilka godzin później zapytana wprost, czy wystąpi podczas rozdania nagród Grammy odpowiedziała wprost, że TAK. Plotki donoszą, że Lady Gaga może wykonać swoją najnowszą piosenkę podczas show na Grammy.

To już będzie drugi występ Lady Gagi podczas Grammy. W zeszłym roku dała show razem z Eltonem Johnem. Razem wykonali utwór "Speechelss" oraz piosenkę Eltona "Your song". Wtedy Lady Gaga wygrała w kategorii Najlepsze Nagranie Dance za utwór "Poker face" pobijając tym samym Black Eyed Peas "Boom Boom Pow", Davida Guette "When Love Takes Over", Madonne "Celebration" i Britney "Womanizer". Dodatkowo otrzymała nagrodę za Najlepszy Elektroniczny/Dancowy Album "The Fame".
 

Komentarze (2)

Trinka (2011-03-18 16:47:07)
Nagrody
Patrząc na nominowanych to chyba nawet była faworytką. Najbardziej zasłużyła.
NekropolisQueen (2011-02-14 23:10:00)
Born This Way
Mnie osobiście najnowszy utwór "Born This Way" nie przypadł do gustu. Bardziej wolę " Speechelss", "Poker Face" i "Bad Romance".
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar