2010-12-19

Twarz

Jakie trendy w makijażu wieczorowym i karnawałowym

Karnawał to doskonały czas dla każdej kobiety na to aby zabłyszczeć. Niezastąpionym dodatkiem jest bez wątpienia perfekcyjny makijaż, który niejednokrotnie potrafi  wywołać większe wrażenie niż niejedna drogocenna błyskotka.

W tym sezonie najważniejsze są dobrze podkreślone oczy. Modne będą fiolety i błękity,  a wiec  kolory dominujące i ekspresyjne, które nakładamy zarówno na górną jak i na dolną powiekę, lekko rozcierając.

Całości dopełnią rzęsy, które mogą wymodelować kształt oka i  nadać kociej drapieżności. Make-up podkreślony przez zjawiskowe rzęsy sprawi, że każda z nas będzie wyglądać bardzo seksownie.

Dla Pań, które źle czują się w błękitach czy fioletach  polecam dobór odcienia kontrastującego z  kolorem tęczówki. To z pewnością wydobędzie jej kolor i doda głębi spojrzeniu.  

Karnawał to czas na eksperymentowanie, jednak i tu nie powinnyśmy zapominać o kilku ważnych zasadach. Chcąc podkreślić makijaż oczu, przed nałożeniem cieni bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniego podkładu, pudru i korektora, które ujednolicą naszą cerę. Pamiętajmy również, aby nasza pomadka była raczej stonowana, tak aby cała uwaga skupiała się na naszym spojrzeniu. Z błękitami i fioletami dobrze komponuje się chłodny, pastelowy róż.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar