2010-12-18

PLOTKI

Finał Żołądkowej Akademii Barmańskiej

Dziesięć zespołów z całej Polski. Dziesięć skomplikowanych choreografii. Tylko trzy minuty, by pokazać komu należy się pierwsze  miejsce. Tak minął trzeci finał Żołądkowej Akademii Barmańskiej. Imprezę poprowadziła Patricia Kazadi.

Show odbyło się w warszawskim klubie Palladium, gdzie 10 zespołów stanęło do walki o finał. Green Line, Red Mint i wiele koktajli własnych kompozycji zapełniło szklanki, zanim jurorzy, pod przewodnictwem Marcina Dąbka z Impresive Flair Bar podjęli decyzję czyja akrobacja barowa zasłużyła na miano najlepszej w tym roku. Oceniano między innymi takie elementy jak pouring test, speed czy working flair. Klub wypełniony po brzegi głośno dopingował barmanów.

Do walki zawodników zagrzewali prowadzący III finał Dawid Typa i Patricia Kazadi. Zmagania barmańskich tandemów obserwowali goście ze świata mediów i znani przyjaciele Żołądkowej Gorzkiej, którzy wcześniej obdarowali ją życzeniami z okazji 60. urodzin.

W tym roku warszawskim barmanom nie udało się wyprzedzić kolegów po fachu z innych miast. Zwycięzcami trzeciej edycji Żołądkowej Akademii Barmańskiej zostali Arkadiusz Kuna i Patryk Kowalski zespół reprezentujący klub The Place z Lublina.

Po zawodach, gorąca atmosfera za barem udzieliła się całemu klubowi, gdzie goście bawili się do późnych godzin nocnych. Za didżejką stanął DJ Adamus, więc nie trudno się domyślić, że imprezę można zaliczyć do tych naprawdę udanych. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar