2010-12-07

Pielęgnacja ciała

SunFX – opalenizna w piance

Nadeszła zima a wraz z nią pochmurne i krótkie dni, dlatego nasza skóra stała się szara i sucha. Dla wszystkich, którzy już teraz chcieliby podarować cerze odrobinę słońca, firma SunFX wprowadza na rynek innowacyjny produkt - piankę opalającą, która nada skórze subtelny odcień opalenizny. Pianka jest dostępna w dwóch odcieniach: średnim i ciemnym, dzięki temu można dopasować kolor opalenizny do karnacji.

Pianka zawiera naturalny składnik brązujący DHA oraz karmel. Jej aplikacja jest niezwykle prosta. Piankę aplikuje się, po uprzednim wykonaniu peelingu całego ciała, który usuwa obumarłe komórki naskórka. Konsystencja kosmetyku sprawia, że już niewielka ilość pianki wystarcza na dokładne pokrycie całego ciała. Nie trzeba się również martwić o zabarwienie dłoni – do pianki dołączone są, plastikowe rękawiczki, które idealnie ją rozprowadzą.

Kosmetyk można zaaplikować ponownie następnego dnia, by wzmocnić i utrwalić kolor. Równomierne i łatwe nałożenie pianki jest możliwe, dzięki zawartemu w niej bronzerowi. Pianka bowiem natychmiast zabarwia się na brązowo. Kolor utrwala się przez kolejne dwie godziny, w tym czasie należy unikać kontaktu z wodą.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar