2010-11-05

DEKORACJA WNĘTRZ

Kolacja we dwoje

Przez żołądek do serca, jak głosi stare powiedzenie. Smaczna, własnoręcznie przygotowana kolacja w blasku świec i przy elegancko nakrytym stole to sposób na miłe chwile we dwoje. Villa Italia pomoże Ci stworzyć niezapomnianą atmosferę wieczoru.
 
Kolacja we dwoje powinna być naprawdę wyjątkowa. Ważne jest to, aby zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie musisz spędzać całego dnia w kuchni, aby przygotować coś specjalnego. Dania powinny być wyszukane, ale jednocześnie proste.  Słodki deser i butelka dobrego wina dopełnią całości. Niezwykle istotna jest odpowiednia oprawa. Zapal świece, włącz nastrojową muzykę i przygotuj stylową aranżację stołu. Romantyczną atmosferę bez problem stworzysz przy pomocy eleganckiej porcelany oraz stylowych dodatków stołowych z oferty marki Villa Italia.

Wyjątkowy wieczór we dwoje uświetni gustowna kolekcja Rarita marki Villa Italia. Wysokiej jakości porcelana w mlecznym kolorze została ozdobiona lśniącym złotym paskiem, na który ręcznie nałożono misterną dekorację ze złota. Kolekcja prezentuje się bardzo wytwornie na stole i niewątpliwie będzie jego główną ozdobą. Złoto bardzo dobrze komponuje się z kryształowymi dodatkami. Idealnie sprawdzą się tutaj eleganckie, kryształowe kieliszki z kolekcji Irene marki Villa Italia. W kolekcji znajdziesz szkła do białego i czerwonego wina oraz szampana. Wykonane są z najwyższej jakości szkła kryształowego o pięknym połysku. Kieliszki posiadają oryginalny, ręcznie wycinany wzór u nasady. Ich czasze rozszerzają się lekko ku górze, co nadaje im gracji i lekkości. Pamiętaj o świecach – ich blask nada romantyzmu i odrobiny tajemniczości. Możesz je ustawić w oryginalnym, kryształowym świeczniku z kolekcji Scandia marki Villa Italia. Ręcznie rzeźbiony, wykonany z wysokiej jakości kryształu górskiego, pięknie przepuszcza światło nadając wnętrzom niepowtarzalnego uroku. Pamiętaj także o odpowiednim nakryciu stołu. Obrus powinien komponować się z zastawą i dodatkami. Do wytwornej, zdobionej złotem porcelany oraz stylowych dodatków pasować będzie obrus jednobarwny, najlepiej w stonowanym odcieniu.  Idealnie sprawdzi się tutaj nakrycie w kolorze ciemnego beżu. Całość aranżacji dopełni bukiet świeżych kwiatów, ustawiony w kryształowym wazonie.   

Kolacja z ukochaną osobą to doskonały sposób na spędzenie romantycznych chwil we dwoje. Wspólny posiłek na pięknie nakrytym stole, w blasku świec sprawi, ze wieczór będzie wyjątkowy i będziecie do niego chętnie wracać we wspomnieniach.

Dossier produktów:

Kolekcja „Rarita” marki Villa Italia
Wysokiej jakości porcelana w mlecznym kolorze ozdobiona lśniącym złotym paskiem, na który ręcznie nałożono misterną dekorację ze złota.

Zestaw obiadowy dla 12 osób - 3 282 zł
Zestaw do herbaty dla 12 osób - 1 674 zł
Filiżanka ze spodkiem do herbaty - 68 zł
Filiżanka ze spodkiem do espresso - 63 zł
Bulionówka ze spodkiem - 98 zł


Kolekcja „Scandia” marki Villa Italia
Kolekcja dodatków stołowych, wykonanych z kryształu górskiego, ręcznie rzeźbionego, doskonałej jakości, co szczególnie widać w załamaniach światła.

Świecznik kryształowy dwuramienny  - 278,00 zł

Kolekcja „Irene” marki Villa Italia
Kolekcja eleganckich kieliszków wykonanych z najwyższej jakości szkła kryształowego, z ręcznie wycinanym wzorem u nasady. Czasze kieliszków lekko rozszerzają się ku górze, co nadaje im lekkości i gracji.

Komplet 6 szt. kieliszków do wina białego - 378,00 zł
Komplet 6 szt. kieliszków do wina czerwonego - 378,00 zł
Komplet 6 szt. kieliszków do szampana - 378,00 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar