2010-10-23

Twarz

Przełom w redukcji zmarszczek

Specjaliści z Oriflame opracowali nowy, innowacyjny program pielęgnacji skóry. Seria kosmetyków Ecollagen [3D+] to rewolucyjny sposób walki ze zmarszczkami. Ich unikalna formuła regeneruje skórę i wypełnia zmarszczki od środka. Naturalne olejki przywracają skórze aksamitną gładkość. Przeciwzmarszczkowa kuracja to połączenie dwóch silnych składników: kompleksu trójpeptydowego i kwasu hialuronowego, które wypełniają zmarszczki od wewnątrz w trzech wymiarach - długości, głębokości i szerokości.
 
Kosmetyki z serii Ecollagen [3D+] Oriflame oferują przełomową redukcję zmarszczek w trzech wymiarach. Przeznaczone są dla kobiet, które cenią ponadczasowe piękno i chcą zapewnić swojej skórze najlepszą pielęgnację.


Kolagen jest głównym białkiem w skórze, który nadaje jej kształt i elastyczność. Wraz z wiekiem ilość kolagenu w skórze spada, a skóra traci swoją sprężystość i zaczynają pojawiać się zmarszczki. Dlatego też, tak istotne jest dostarczenie skórze składników stymulujących wytwarzanie kolagenu. Jest to możliwe dzięki opatentowanej technologii kompleksu trójpeptydowego.

Kwas hialuronowy jest istotnym elementem struktury skóry, który wiąże wodę w naskórku. W wyniku naturalnego procesu starzenia, skóra traci zdolność wiązania wody, co powoduje powstawanie zmarszczek. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny także za odpowiednie nawilżenie skóry, jej jędrność i sprężystość.

Krem przeciwzmarszczkowy na noc Ecollagen [3D+] – dodaje skórze elastyczności oraz wypełnia i koryguje zmarszczki. Udoskonalona formuła z kompleksem trójpeptydowym i kwasem hialuronowym regeneruje oraz wygładza zmarszczki podczas snu. Krem stymulując regenerację skóry w nocy i zwiększając produkcję kolagenu, skutecznie zwalcza zmarszczki. Nad ranem skóra jest nawilżona, miękka i wypoczęta. 50 ml – 79,00 zł

Serum energetyzujące Ecollagen [3D+] – to dwufazowa, skoncentrowana kuracja przeciwzmarszczkowa. Dzięki niej zwiększa się produkcja kolagenu w skórze, a zmarszczki wygładzają się w trzech wymiarach. Cera staje się widocznie gładsza i wygląda dużo młodziej. Dzięki zawartości kompleksu trójpeptydowego i kwasu hialuronowego, a także wyjątkowej mieszanki naturalnych olejków, serum aktywnie redukuje zmarszczki, zapewniając jednocześnie nawilżenie i poprawę struktury skóry. Aby uzyskać najlepsze efekty serum należy stosować przed nałożeniem kremu na dzień/noc. Mocno wstrząsnąć przed użyciem. 30 ml – 99,00 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar