2010-10-23

FITNESS

Bądź elastyczna jak nigdy dotąd z JUKARI Fit to Flex

Zastanawiasz się nad rodzajem ćwiczeń odpowiednim dla siebie? Potrzebujesz przyjemnego odprężenia, które przyniesie efekty w postaci sprężystego ciała? Nowe ćwiczenia JUKARI Fit to Flex™ to idealny pomysł na twój wolny czas i dobrą zabawę.

Po przełomowej technice JUKARI Fit to Fly™ Reebok stworzył kolejny innowacyjny system ćwiczeń. „Jest on doskonałym uzupełnieniem treningu. W żadnej siłowni nie ma czegoś, co można porównać z naszą propozycją” – mówi Katrin Ley, kierująca działem kobiecym Reebok.

JUKARI Fit to Flex™ jest treningiem łączącym elementy tańca i gimnastyki - idealny sposób, by dbać o swoje ciało przez zabawę. Wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych elastycznych taśm FlexBand gwarantuje efektywność i niezwykle płynne połączenie kolejnych sekwencji ćwiczeń. Lekka, elastyczna taśma do ćwiczeń JUKARI™ pomaga wykonać każdy z unikalnych ruchów, które pozwalają na dłuższy i wydajniejszy trening całego ciała i czynią je bardziej sprężystym.

Sara Haley, pracująca dla Reeboka, specjalistka ds. fitness i osoba odpowiedzialna za JUKARI Fit to Flex™, w ciągu ostatniego roku pracowała ze słynną grupą artystyczną Cique du Soleil. Efektem ich wspólnych działań jest nowy trening JUKARI Fit to Flex™, o którym powiedziała: „To zupełnie nowe podejście do giętkości – dynamiczny i pogodny trening zainspirowany artystycznym duchem i elastycznością wykonawców z Cirque du Soleil”.
 
JUKARI Fit to Flex™ wprowadzi Cię w fascynujący świat gimnastyki i  akrobacji, sportu i sztuki. Trening inspirowany magicznymi przedstawieniami artystów pozwali Ci poczuć się seksownie i naprawdę kobieco! Relaks, zabawa i rozrywka płynące z wykonywania nowych rozciągających figur takich jak „Olé Ariba” czy „Pitch ‘n’ Release” sprawią, że pokochasz ten rodzaj ćwiczeń fitnessowych raz na zawsze!

Gwarancją spektakularności treningu wykorzystującego muzykalność i wibrację kolorów jest uzupełnienie go sportowymi strojami z kolekcji Reebok On The Move oraz Reebok Cirque du Soleil. Płynny spektakl ruchu uzależnia – stań się jego częścią za sprawą JUKARI Fit to Flex™.

W Polsce autorski program Reebok JUKARI Fit to Flex™ będzie można trenować od 1 października w sieci Pure Health & Fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie, Wrocławiu i Łodzi. Od października w sklepach InterSport oraz w wybranych salonach sportowych Reebok w całej Polsce dostępna będzie także płyta DVD „JUKARI Fit to Flex” z instruktażem Sary Haley.Komentarze (1)

UtGFClpTZnsBoIWMfx (2012-10-01 06:32:58)
OmBGmCYqsifYHuExCo
I suppose that sudons and smells just about right.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar