2010-10-13

Dodatki

Zainspirowana jesienią

Tegoroczna jesień w modzie to gra przeciwieństw: z jednej strony minimalizm, proste formy, ład i porządek a z drugiej mocne kontrasty, odważne kolory, zdecydowane i bardzo kobiece zdobienia.

Najnowsza, jesienna kolekcja firmy VENEZIANA to rajstopy, podkolanówki, zakolanówki, pończochy i legginsy w bardzo bogatej oprawie wzorów i deseni: romby, prążki, kwiaty, kropki oraz rustykalne ornamenty podkreślają kobiecość oraz jej przewrotną i zmienną naturę. Zachęcają do zabawy modą, przełamywania tego co klasyczne modnym dodatkiem. Szczególna uwagę w kolekcji zwracają ultra kobiece koronki, ażury, motywy zwierzęce, wyjątkowe w swej postaci ozdobne szwy oraz zdobienia kryształkami Swarovskiego.  

Niezmiennie od lat VENEZIANA przygotowuje swoją kolekcję w kolorystyce bardzo subtelnej i klasycznej – biel, czerń, popiel, brąz i beż to fundamenty każdej kolekcji, które doskonale wpisują się w trendy tegorocznej jesieni. Jednak VENEZIANA to również paleta ponad 50 kolorów z supermodną czerwienią na czele, która jako dodatek do klasycznych stylizacji stanowi wielce pożądany element.
 
Propozycje firmy VENEZIANA na jesień to różnorodność barw i wzorów podparta zawsze modną klasyką – to drogowskaz w świat mody i trendów.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar