2010-10-10

Twarz

Mistrzostwa w Makijażu 2010 Karnawał w Rio

Jeżeli Targi Kosmetyczne to również Mistrzostwa w Makijażu. Tym razem tematem był Karnawał w Rio przez co rywalizacja stała się bajecznie kolorowa, a dziewczyny ...hmn... co tu dużo mówić, niczym rodem wzięte z karnawału .

Zawodniczki biorące udział w Mistrzostwach Makijażu 2010 miały jedynie 45 minut, by na twarzach swoich modelek stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Każda zawodniczka poradziła sobie świetnie, jednak nasze faworytki nie weszły do pierwszej trójki, ale mimo tego, było na co popatrzeć. Nagrody dla najlepszych makijażystek były bardzo atrakcyjne m.in. za zajęcie pierwszego miejsca wyjazd na Mistrzostwa Makijażu do Dusseldorfu (oczywiście nie tylko), a za zajęcie drugiego miejsce wyjazd na Mistrzowsta Makijażu do Pragi.

Spójrzcie czego dokonały te zdolne dziewczęta.

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

Redaktor (2010-11-03 13:38:31)
galeria zdjęć
Zdjęć nie jest mało. Pod trzema tytułowymi jest link PRZEJDŹ DO GALERII i tam się znajduje cała galeria, jest ich bardzo dużo, proszę sobie sprawdzić. A naszą faworytką była dziewczyna, która jest na zdjęciu tytułowym, miała delikatny makijaż, bardzo ładnie pomalowane oczy i wszystko ze sobą grało, nie było przesadzone . Redakcja udziewczyn.pl
mała mi (2010-11-03 12:35:07)
zdjęcia
Szkoda że tak mało zdjęć. A kto był waszym faworytem i kto wygrał?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar