2010-10-11

Pielęgnacja ciała

Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne

9 i 10 października to prawdziwa gratka, dla wszystkich interesujących się pielęgnacją ciała, kosmetykami, zabiegami sprawiającymi, że nasze ciała wyglądają lepiej, paznokciami, makijażami... gdyż w Warszawie w Hali EXPO XXI odbywają się Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne. Wczoraj postanowiliśmy się tam udać.

Już przed wejściem na targi zauważyliśmy mnóstwo aut przed Halą EXPO i nie ma się co dziwić, że targi cieszą się ogromną popularnością. Mnóstwo stoisk, różne firmy prezentujące swoje kosmetyki, preparaty, zabiegi, maszyny wykorzystywane w salonach kosmetycznych... Kobiety były w żywiole, prawie przy każdym stoisku roiło się od klientek. Pośród zwiedzających można było dostrzec również nielicznych mężczyzn.

Ogromną popularnością cieszyły się również Mistrzostwa Makijażu, których tematem był Karnawał w Rio, było na co popatrzeć .

Na targach można było kupić wszystko związane z pielęgnacją naszego ciała, można było poddać się zabiegom, oddać w ręce kosmetyczek, które zrobiłyby idealny makijaż, można było znaleźć wszystko. Impreza udana, sami zobaczcie.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar