2010-09-23

PLOTKI

Dlaczego zostawiła Hollywood?

Zawsze się zastanawiałam, dlaczego Jennifer Grey, która osiągnęła ogromny sukces dzięki filmowi „Dirty Dancing” zniknęła ze sceny Hollywood. Wielki sukces, a potem długo, długo nic…Co się stało? Teraz w końcu wiem, dlaczego Jennifer Grey nagle zniknęła.

Aktorka i jej chłopak (na tamten czas) Matthew Broderick mieli bardzo poważny wypadek samochodowy, który spowodował, że aktorka zrezygnowała z Hollywood, a przecież na ekrany kin wtedy właśnie wchodził największy hit, w jakim Jennifer zagrała. Para aktorów czołowo zderzyła się z innym autem, w którym jechała mama z córką i obie zginęły.
 
„W jednej minucie jedziesz sobie drogą i gra muzyczka, a już za chwilę…wszystko się zmienia…po tym zdarzeniu nie mogę być nieustraszona. 5 dni po wypadku stałam się ukochaną gwiazdą Ameryki”. Jednak aktorka nie potrafiła się cieszyć sukcesem. „Uczucie głębokiego smutku, poczucie winy, że się przeżyło…świętowanie w tamtej sytuacji po prostu nie było możliwe”. Aktorka przyznaje również, że nigdy nie wyszła z traumy po tamtym wypadku. W wieku 27 lat odwróciła się od Hollywood. „Moje myślenie już nigdy nie było takie samo, moje ambicje się zmieniły”.
 
Od tamtej pory Jennifer Grey zagrała kilka niewielkich ról, ale żadna z nich nie przyniosła jej nawet w małej części tak wielkiego sukcesu jak „Dirty Dancing”. Obecnie aktorkę można oglądać w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar