2010-09-19

Twarz

Kosmetyki Valmont

„Wraz z Prime Generation firma Valmont przekracza granice skuteczności w kosmetyce komórkowej.”
 
Didier Guillon – Prezes Grupy Valmont

Od ponad 25 lat szwajcarska marka Valmont w oparciu o wyniki badań w dziedzinie technologii komórkowej tworzy kosmetyki przeciwdziałające starzeniu się skóry. Każdy etap – od zastrzyków z komórek płodów owiec w latach osiemdziesiątych po współczesne badania komórek macierzystych i wymiany komórkowej – stanowi dla firmy Valmont symbol nowych perspektyw w kosmetyce.

W 2005 r. firma nawiązała współpracę z prestiżową Politechniką w Lozannie (EFPL), co zaowocowało stworzeniem kuracji przeciwzmarszczkowej AWF. Trzy lata później Valmont zaprosił do rywalizacji cztery światowej sławy laboratoria, stawiając im zadanie stworzenia najskuteczniejszego koktajlu peptydowego oraz włączenia go do wcześniejszych formuł sześciu „klasycznych produktów”, na których od 1985 r. opiera się reputacja marki.

We wrześniu 2010 r., wykorzystując najnowsze dokonania naukowców, Valmont przedstawia nową generację klasycznych kuracji: Prime Generation.
Formuły te, wzbogacone, unowocześnione i udoskonalone, odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry w zakresie węglowodanów, tłuszczów i białek. Stanowią one dla skóry niezwykłą dietę zapobiegającą starzeniu się, a jednocześnie stawiają sobie za cel widoczne i trwałe zapanowanie nad oznakami upływającego czasu.
                                              
PRIME B-CELLULAR 30 ml – 600 zł
PRIME 24 HOUR 50 ml – 581 zł
PRIME REGENERA I 50 ml – 639 zł
PRIME REGENERA II 50 ml – 716 zł
PRIME NECK 50 ml – 659 zł
PRIME CONTOUR 30 ml – 639 zł

PRIME GENERATION: niezwykła dieta zapobiegająca starzeniu się

Serce nowych formuł firmy Valmont tworzą trzy substancje odżywcze, które stymulują DNA skóry, przez co zyskuje ona zdrowy wygląd, a zmarszczki ulegają wygładzeniu:
 
1. Białka, w formie koktajlu PEPTYDY+.
Od wielu lat związki peptydowe interesowały naukowców. Nie bez powodu, ponieważ cząsteczki te w dużym stopniu biorą udział w procesie metabolizmu komórkowego oraz komunikacji międzykomórkowej. Aby skomponować najlepszy koktajl, firma Valmont zachęciła cztery laboratoria o światowej renomie
do rywalizacji. Po przeprowadzeniu wielu ocen oraz testów skuteczności wybrano formułę opracowaną przez szwajcarski ośrodek badań biokosmetycznych CRB.
Ten innowacyjny koktajl, składający się z syntetycznych peptydów i różnych wyciągów, zapewnia synergię między różnymi składnikami aktywnymi, czego efektem jest potrójna skuteczność.

2. Węglowodany, w formie potrójnego DNA.
To najważniejszy składnik aktywny zapobiegający starzeniu się, stosowany wyłącznie przez firmę Valmont. Wysoko spolimeryzowana cząsteczka DNA połączona z niezbędnymi składnikami, takimi jak sód, magnez i wapń, charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami nawilżającymi i odżywczymi, a także stymulującymi odnowę komórek. Potrójne DNA pomaga skórze zregenerować się i walczyć z widocznymi oznakami upływu czasu. W swoich formułach firma Valmont łączy je z RNA (kwasem rybonukleinowym). Działają one wspólnie w synergii jako silny bioaktywator, stanowiąc prawdziwe źródło energii dla komórek.

3. Tłuszcze w formie LIPOSOMÓW.
Błona komórkowa jest zbudowana z fosfolipidów, dzięki czemu charakteryzuje się selektywną przepuszczalnością. Aby zapewnić przenikanie składników aktywnych do wnętrza komórki, firma VALMONT zamknęła kwas RNA (połączony z mocznikiem) w liposomach o składzie identycznym jak błona komórkowa. W efekcie przenikanie jest dziesięciokrotnie głębsze i wraz z potrójnym DNA zwiększa siły życiowe komórek. Jeśli chodzi o błonę fosfolipidową, jest ona katabolizowana celem dostarczenia skórze cennych kwasów tłuszczowych, których zawartość z upływem czasu obniża się. Naskórek odzyskuje miękkość i jędrność.

Ponadto produkty PRIME GENERATION kuszą luksusem, ich zdobione złotem opakowania, przypominają drogocenną biżuterię i sprawiają wrażenie prawdziwych kosmetycznych skarbów.PRIME GENERATION: wszystko, co najlepsze w kosmetykach komórkowych

PRIME B-CELLULAR
Rewitalizujące silnie skoncentrowane serum
PRIME B-CELLULAR to serum regenerujące i restrukturyzujące. Jego formuła wzbogacona w KOMPLEKS CELLULAR PRIME dostarcza skórze wszystkich koniecznych składników, aby ją ożywić i skutecznie ochronić przed starzeniem się. To silnie skoncentrowane serum charakteryzuje się jeszcze delikatniejszą konsystencją ułatwiającą wnikanie w skórę, przyczyniając się
do natychmiastowego zmiękczenia i wygładzenia naskórka. Produkt stymuluje proces odnowy komórek oraz pomaga skórze zachować elastyczność i jędrność.


PRIME 24 HOUR
Ekskluzywna komórkowa kuracja odżywcza i zapobiegająca starzeniu się. Ten delikatny krem nawilżający zapewnia skórze optymalny poziom nawodnienia. Dzięki formule wzbogaconej w KOMPLEKS CELLULAR PRIME naskórek jest doskonale odżywiony. Wzmocniony i chroniony, może efektywnie walczyć z procesem starzenia się. PRIME 24 HOUR łatwo wnika w skórę, zmiękcza ją i pozostawia na niej niewyczuwalną, gładką warstwę ochronną tworzącą doskonałą bazę pod makijaż.

PRIME REGENERA I
Energetyzujący i restrukturyzujący krem komórkowy. Bogaty krem odżywczy PRIME REGENERA I idealnie nadaje się dla skóry ubogiej w tlen i zniszczonej przez pierwsze oznaki starzenia się, przez co brak jej blasku i jędrności. Obecność KOMPLEKSU CELLULAR PRIME pomaga utrzymać elastyczność i równowagę zdrowej skóry oraz wspomaga jej natlenienie. PRIME REGENERA I można stosować jako krem ochronny na dzień lub krem regenerujący na noc.

PRIME REGENERA II
Odbudowujący i regenerujący krem komórkowy. Ten bardzo bogaty krem ze skoncentrowanym KOMPLEKSEM CELLULAR PRIME, został opracowany w celu zwalczania suchości skóry oraz wszelkich jej objawów – zmarszczek, kurzych łapek i przedwczesnych oznak starzenia się. Kompleks lipidowy naśladuje cement międzykomórkowy i przywraca spójność naskórka. Delikatny krem ochronny PRIME REGENERA II odżywia skórę o obniżonej zawartości tłuszczu, nadając jej jędrność i zdrowy wygląd. Dzięki właściwościom regenerującym nadaje się do skóry, która została wysuszona na skutek nadmiernego kontaktu ze słońcem lub narażenia na niekorzystne warunki atmosferyczne.

PRIME CONTOUR
Komórkowa kuracja regenerująca do okolic oczu i ust. PRIME CONTOUR, nietłusty, ale bogaty krem, to zapobiegawcza kuracja dla okolic oczu i ust. Ta delikatna emulsja chroni delikatną skórę znajdującą się w tych miejscach, zapobiega utracie wody i dostarcza jej składników odżywczych. Dzięki wysokiej zawartości składników stymulujących odnowę komórkową KOMPLEKS CELLULAR PRIME dzień po dniu redukuje widoczne oznaki upływu czasu.

PRIME NECK
Ujędrniający komórkowy krem na szyję. Ten delikatny krem został opracowany specjalnie w celu zapobiegania oznakom starzenia się naskórka na szyi i dekolcie. Skóra w tych delikatnych miejscach wymaga specjalnie dostosowanej pielęgnacji, która ochroni je, wzmocni i dostarczy niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do odzyskania jędrności i zdrowego wyglądu. Skład KOMPLEKSU CELLULAR PRIME przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia się skóry. PRIME NECK zawiera także pochodną kwasu lipoaminowego, która przeciwdziała osłabianiu napięcia skóry oraz zapewnia zachowanie młodego konturu twarzy. PRIME NECK szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar