2010-09-16

Perfumy

Autograf od Halle Berry dla fanów zapachu Reveal

Spotkanie z Halle Berry i jej autograf będą w zasięgu ręki jedynie tych, którzy kupią zapach Reveal w Perfumeriach Douglas. 14 września w 81 sklepach Douglas na terenie całej Polski rozpoczyna się wyjątkowa promocja zapachu związanaz przyjazdem gwiazdy do Polski. Przy zakupie każdy otrzyma identyfikator upoważniający do otrzymania autografu aktorki „na żywo” podczas jej wizyty w Warszawie, w piątek 1.10.2010 w Galerii Mokotów.

Halle Berry przyjeżdża do Warszawy na zaproszenie COTY Polska, by promować swój najnowszy zapach Reveal. COTY Polska zaprosiła Perfumerie Douglas do współpracy przy wizycie Halle Berry ze względu na doskonałą sprzedaż zapachów semiselektywnych, a zwłaszcza pierwszego zapachu marki Halle Berry o nazwie „Halle”.

Zapraszamy wszystkich fanów zapachów Halle Berry do Perfumerii Douglas.

„Reveal by Halle Berry” to kwiatowo - drzewna kompozycja, która łączy w sobie klasyczną elegancję oraz powiew seksownej nowoczesności. Hasło przewodnie towarzyszące zapachowi brzmi „Odkryj, a jednak… pozostań tajemnicą”. Takie też są perfumy „Reveal”. To kwintesencja kobiecej zmysłowości, siły, błyskotliwości oraz tajemnicy, której nie należy odkrywać do końca. Z jednej strony charakteryzują się ponadczasowym wyrafinowaniem i prostą elegancją, z drugiej stanowią intrygującą mieszankę charyzmy i tajemniczości, ponieważ zapach „Reveal” odzwierciedla tajemnicę, którą kryje w sobie każda kobieta oczarowując i intrygując mężczyzn.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar